Scott Adkins
Puanı : 316042.06
Her daldan. Bilhassa Dövüş Sporları, Amatör Filmcilik, Uzay/Evren/Gezegenler ve Arabalar

Hakkında

Haberself şu an bir çok siteden daha eğlenceli. Elinizden geldiğince konu açmaya ve yorumlarda aktif olmaya çalışın. Sosyotrend sitesinde de adım ve soy adımla sizlerleyim.
 • 13 Maddede Geçmişten Günümüze İstanbul Kabadayıları

  Hepsinin geçmişi, yaptıkları ve tarzları her ne kadar farklı olsa da, yaptıkları ve amaçları hep aynı oldu. İstanbul'a kan kusturmak. Her ne kadar hepsi ölüp gitmiş olsa da onların yolunu izleyen binlerce `insan` var. Umarız hepsi bir an önce doğru yolu bulurlar.

  22.11.2016 17:30
 • Osmanlı Tokadı Hakkında Merak Edilen 10 Kapsamlı Bilgi

  `Osmanlı Tokadı` silahsız bir `savaş` sanatı olarak kaynaklarda yerini almış durumda. Ancak bunun nasıl ortaya çıktığı bilinmiyor.

  22.11.2016 14:42
 • 10 Maddede Tarihimizde Derin Gurur İzi Bırakmış Mübariz İbrahimov

  Ünlü şair ve yazar Hüseyin Nihal Atsız kahramanlık adlı şiirinde şöyle der. “Adsız sansız olsa da en büyük kahramanlık gözünü kırpmadan saldırıp bir daha dönmemektir.” Türklerin tarihinde korkmadan ölüme atılan pek çok kahramandan birisidir. Sadece Azerbaycan Türklerinin değil dünyadaki tüm Türklerin bilmesi gereken haksızlığa tek başına başkaldırmış bir adamdır.

  22.11.2016 13:50
 • Dünyaca Ünlü 8 TÜRK Hacker Grubu

  Dünyamızda teknolojinin gelişmesiyle kılıçlı `savaş` yerini silahlara bıraktı. Bunun akabinde internetin tüm dünyaya hükmetmesiyle yeni Siber `Savaş` denilen bir akım ortaya çıktı. Bununla beraber tehlikeli hackerler de kendilerini göstermeye başladı. Aralarında türklerinde bulunduğu bu hacker gruplarının en tehlikelilerinden bazıları.

  22.11.2016 13:45
 • Dünyada Hala Vahşice Yapılan 10 Hayvan Dövüşü

  Günümüzde iki `hayvan` yolda karşılaşıp birbirlerine girebilir, birbirlerini öldürebilirler. Bu doğanın bir kanunudur. Ancak işini içine insanlar girdiği `zaman,` `hayvanlar` doğaları gereği değil, bahis ve `para` için zorla birbirleriyle ölümüne dövüştürülmeye başladılar. İşte günümüzde hala yapılan 10 `hayvan` dövüşü.

  22.11.2016 13:41
 • Rusların Birbirinden İlginç 12 Özelliği

  Ruslar her `zaman` anlaşılması zor bir millet olmuşardır. En anlaşılmazlarını derledim. Şöyle buyurun;

  22.11.2016 13:37
 • Sizi Öldürebilecek 10 Sevimli Hayvan

  Bazı hayvanların dış görünüşleri çok `tatlı` gelebilir. Bazıları hatta "gel beni sev" imajı da verebilir. Ancak sevmek için uzattığınız elinizi o andan parçalayabilir ve ya zehirleyebilir. Şimdi sevimli görünüp ama içten içe bir `katil` ruhuna sahip 10 hayvanı derleyelim. Buyurun efenim.

  22.11.2016 13:26
 • Deep Web'den Alınmış 10 Yaşanmış Hikaye ve Cinayet İçin Kullanılmış Bazı Yöntemler

  Kimisinin gerçekliği belgelerle ispatlanmışken, kimisinin gerçekliği hala `tartışma` konusu halinde. Ancak her ne olursa olsun hepsi tüyler ürpertici. 10 tanesini derledim. Daha nicesi mevcut.

  21.11.2016 16:01
 • 9 Maddede Deep Web ve Adım Adım Seviyeleri

  Deep Web kavramını daha iyi anlayabilmek için internetin yapısına bakmak gerekir. İnternet çok seviyeli katmanlardan oluşmaktadır. Her bir katmanda içerik ve güvenlik ve erişilebilirlik farklılık gösterir. Matrix filmini gözünüzde canlandırmak yararlı olacaktır.

  21.11.2016 13:01
 • Osmanlının Karanlık ve Kanlı Yüzü Olan Cellatların 7 Maddede Tanımı

  Osmanlı'da cellatlar, devrin en `karanlık` ve acımasız yüzüdür. Osmanlıda saraya davet bazen ölüme davettir. Davetli geldiğinde gerginliği gelen kadehten anlardı. Eğer beyaz kadehle şerbet geldiyse bu affedildiği ancak sürgün edileceği anlamına gelirdi. Eğer kırmızı kadehle geldiyse bir terslik olduğuna işaretti. Padişah iki elini kaldırıp bostancıbaşı diye gürlediğinde ise cellatlar devreye girerdi

  21.11.2016 11:18
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself şu an bir çok siteden daha eğlenceli. Elinizden geldiğince konu açmaya ve yorumlarda aktif olmaya çalışın. Sosyotrend sitesinde de adım ve soy adımla sizlerleyim.