48.293 gösterim
3,57 viral puan

Deep Web'den Alınmış 10 Yaşanmış Hikaye ve Cinayet İçin Kullanılmış Bazı Yöntemler

Kimisinin gerçekliği belgelerle ispatlanmışken, kimisinin gerçekliği hala tartışma konusu halinde. Ancak her ne olursa olsun hepsi tüyler ürpertici. 10 tanesini derledim. Daha nicesi mevcut.
EnesAbiş 21.11.2016 saat 16:01
 1. 1. ANCİENT RAM INN

  Eski pagan mezarlığının üstüne bir İngiliz meyhanesi olarak inşa edildi. Ancak aslında şeytana tapan birtakım insanın ibadethanesiydi ve buraya çocuklar getirilip şeytana kurban edilirdi. Burayı ziyaret edenler meyhanenin ortasında bekleyen bir rahip, bir çoban ve bir komutan hayaleti olduğunu söylüyorlar. Meyhanenin sahibinin günlüklerinde yazdığına göre gece yatağından görünmeyen bir güç tarafından çekilip, bazı geceler yatağından aşağı düşürülüp rahatsız ediliyordu. Binanın altında yapılan kazı çalışmaları sonucu küçük çocuk iskeletleri bulundu. Merak edip ziyarete giden 8 insanın psikolojisi bozuldu.
 2. 2. "Srbosjek" (Sırp kesmesi)

  Deri bir eldivene monte edilmiş 12 cm bir bıçaktan oluşur. Bıçağın ergonomik yapısı el yormadan pek çok insanı öldürmesine olanak sağlar. Boşnak nazi ss birlikleri tarafından daha kolay ve zahmetsizce kurşun harcamadan sırp öldürmek için tasarlanmış ve hırvatlar tarafından da kullanılmıştır.
 3. 3. Chat Yapan Katil

  Deepweb'te chat odalarında dolaşan bir katil,Şu ana kadar onlarca insan öldürdüğünü ancak öldürme şeklinden dolayı yakalanmadığını belirtmiştir.Cesetleri nasıl yok ediyorsun? Diye soran bir deepweb kullanıcısına ise şu cevabı vermiştir; CESET YOK ETMEK : Özet olarak perklorik asidi (2 litre) cesedin üstüne dökmeniz yeterlidir, fakat bunu elde etmeniz imkansız olduğu için alttakiler alternatiftir.. Öncelikle bir gaz maskesi takıyoruz, cesedi varsa evdeki mermer kuvetin içine güzelce yerleştiriyoruz.

  Üzerine soğuk su tutuyoruz. (yaklaşık 5 dakika)
  Ardından üzerine
  50 CC "HCL" (Hidroklorik asit)
  50 CC "HBR" (Hidrobromik asit)
  50 CC "HNO3" (Nitrik asit)
  120 CC "H2SO4" (Sülfürik asit)
  50 CC "H2CO3" (Karbonik asit)
  70 CC "HCLO4 (Hidrojen klorat)
  DÖKÜYORUZ.
  Kapıyı kitliyoruz içerinin hava almaması gerekiyor yaklaşık 37-38 dakika sonra cesetten eser kalmayacaktır, kemikleri mikroskopla görünür hal alacaktır.
  Fakat içeriye 14 saat sonra girin ve küvete sıcak su dökün iyice, işlem tamamdır.
  Parmak izi yok etmek: Bildiğiniz üzere dokunduğunuz her madde de parmak izimizin kalması mümkündür, bunu önlemek için elinize alkol dökün ve kurumasını bekleyin.

  Ardından plastik bir doktor eldiveni takın fakat bazen siz farkında olmadan çok hafif aşınma yapabilir. İz bırakmaz fakat etrafa bulaşan kan varsa mutlaka üzerinde iz bırakır bunun için kanın üzerine amonyak dökün ya da sıkın ardından kaz tüyü ile toz alır gibi silin.
 4. 4. Münih Gizemi

  Münih yakınlarındaki bir köyde 63 yaşındaki Andreas Gruber, eşi Cäzilia, kızları Viktoria Gabriel ve Viktoria’nın iki çocuğu Cäzilia ve Josef ve hizmetçi Maria Baumgartner gizemli bir şekilde aynı gün içerisinde öldürüldüler.Ölümlerden önce, aile şüpheli bir şeyler olacağını farketmiş. Bir kaç gün öncsinde evin önündeki karda ayak izleri görmüş, bu ayak izleri eve doğru gelmiş ama hiç biri geri dönmemiş. Ayrıca son bir kaç gündür de evin tavan arasından gelen garip sesler geliyormuş kulaklarına. Cesetler, 4 gün sonra komşuları tarafından bulunuyor ama o 4 gün boyunca evin bacası tütüyor, sığırlar besleniyor, mutfakta yemek yeniyor. Ertesi gün, yani 5 nisan'da otopsi yapılıyor. Cesetlerin kafası kesilmiş, yalnız Viktoria'nın 7 yaşındaki kızının saldırıdan sonra birkaç saat hayatta kaldığı tespit ediliyor; anneannesinin, dedesinin ve annesinin kafası vücudundan ayrılmış bedenlerinin yanında bulunuyor, saçları ise yolunmuş. Katil ile ilgili tek ipucu ise katilin silahı olan kazma ve onu tüm gece sıcak tutan ateşti. 1922 yılında gerçekleşen hadisede katil bulunamadı. Katilin evden ayrılmadan önce evdeki tüm hayvanları beslediği de belirlenmiş.
 5. 5. Ölümde Sırasıyla Duyular

  Ölürken sırasıyla hissetme, görme ve işitme duyguları yok oluyor, doktorun ölüm saatinizi söylemesini veya öldükten sonra arkanızdan gelen son sözleri duymak mümkündür.Hatta bu bilginin delili niteliğindeki bir olay da Martin Pistorius adlı adam 12 yıl komada kalmış ve sonunda uyanmıştı. Uyandığında her şeyi duyduğunu söylemişti. Onu derinden etkileyen şey ise, o komadayken annesinin "Umarım ölürsün" demesiydi.
 6. 6. Mantar Olayı

  1951 yılında Fransa'nın bir köyünde yaşayanların sabah kalktıklarında çıldırmalarıyla ilgili olayın CIA'in deneyi nedeniyle yaşandığı iddia edildi. Fransa'nın güneyinde kendi halinde bir köy olan Pont Saint Esprit’te, 16 Ağustos 1951 sabahı uyanan köylüler birkaç saat sonra çıldırmaya başladı. Halk polise, sürekli ejderha gördüklerini, kendilerine saldırdığını söylüyordu. Bir çocuk bıçakla büyük annesine saldırdı. Bir diğeri, “Ben uçağım” diyerek kendini ikinci kattan aşağı attı.Doktora koşan biri ise, “Kalbim çıktı, ne olur yerine takın” diye yalvardı. Sokaklar çıldıran insanlarla doluydu. 5 kişi öldü, 300 kişi yaralandı. 50 kişi aylarca tımarhaneye kapatıldı. Uzmanlar, bu olayın, ekmeğin içinde uyuşturucu etkisi yapan bir yaban mantarının neden olduğunu söyledi.Fransa tarihine giren olaya “Lanetli Ekmek” (Le Pain Maudit) adı verildi. Ancak 59 yıl sonra CIA arşivlerini inceleyen H.P. Albarelli isimli gazeteci, olayın CIA’in “zihin kontrolü” kapsamında yaptığı bir deney olduğu iddiasını ortaya attı. Buna göre, CIA, köyün ekmeklerine bilerek “LSD” adı verilen sentetik uyuşturucu katmış ve neler olacağını görmek istemişti. Albarelli’ye göre bu deney ABD ordusunun Özel Operasyonlar Birimi tarafından yapıldı. Uzmanlara göre LSD alan insanlar, daha sonra telkinle istenilen her şeyi yapabiliyordu.
 7. 7. Önceki Hayat

  3 yaşındaki çocuk önceki yaşamını hatırladığını ve bir adam tarafından baltayla nasıl öldürüldüğünü anlatınca ilk başta kimse tarafından dikkate alınmıyor fakat yaşadığı alandaki yaşlıları gömülü olduğunu iddia ettiği alana götürünce şok edici gerçek ortaya çıkıyor! Çocuğun söylediği alan kazılınca gerçekten de bir erkek cesedi bulunuyor. Bu cesedin kafatasında bir balta izi var, bu da o adamın bir baltayla öldürüldüğünü gösteriyor. İşin korkutucu noktası adamın kafatasındaki balta izinin bulunduğu nokta, 3 yaşındaki çocuğun kafasındaki doğum iziyle tam aynı nokta. Çocuk bununla yetinmeyip cinayet aleti olan baltanın yerini bildiğini de iddia ediyor ve başka bir nokta gösteriyor. Bu nokta da kazılınca gerçekten biraz derinde bir balta bulunuyor. Çocuk kasabaya geldikten sonra olaylar daha da ilginç ve ürkütücü hal almaya başlıyor çünkü çocuk kimsenin yardımı olmadan bir eve gidiyor ve orda yaşayan adama ismiyle seslenip daha önceden komşu olduklarını söylüyor. Bütün bunların üstüne adamın kendisini öldüren kişi olduğunu belirterek herkesi şoke ediyor. Adam bu iddialar sonrasında tuhaf davranmaya başlıyor, yüzünün rengi atıyor ve baskılar sonrasında cinayeti itiraf ediyor.
 8. 8. Timur’un Mezarı

  Her kim ki benim mezarımı açacak olursa benden daha beter bir düşman bulacak diye vasiyet eden Timurun mezari 1941'de açıldı.İşin ilginç tarafı, vasiyeti doğrular biçimde mezar açıldıktan 2 gün sonra o bölge 2. dünya savaşına girdi.Mezarı açan Rus arkeologlar Rusyaya dönerken, bir kaza sonucu öldüler..
 9. 9. Coca Cola

  Coca cola şişeleme fabrikasında çalışan bir işçi, bi gün işe gelmemiş. Arkadaşlarları merak edip akşama doğru ailesini aramış. Telefon ettiklerinde işçinin karısı 2 gözü 2 çeşme ağlıyormuş. Polise haber vermişler ama bulunamamış.Aradan bi süre geçmiş . Olay nerdeyse unutulmuş. Fabrikada asit tankını temizleme zamanı gelmiş . Tankı boşaltınca içinde kemik parçaları ve bide ölen işçinin tulumu çıkmış. Sonradan anlaşılmış , ölen işçi asit seviyesini kontrol ederken ayağı kayıp düşmüş. Herkes dehşete kapılmış. Çünkü o dönemde şişelenen kolaların hepsi ölen işçinin parçalarıyla doluymuş. Hatta birinin içinden de alyans çıkmış.
 10. 10. Bir Annenin Sevgisi

  Bir öğleden sonra, genç bir çift uzun bir mesafe için yol katediyorlardı. Bu sırada gidecekleri yolun ortasında onlara telaşla el sallayan bir kadın gördüler. Arabayı süren erkeğin eşi, eşine sürmeye devam etmesini, bunun tehlikeli olabileceğini söyledi. Fakat genç adam, eşini ne kadar üzmek istemese de içindeki endişeyi bastırmak için biraz da olsa yavaşladı.Yoldaki kadına yaklaştıkça, yüzünün ve kollarının yara bere içinde olduğunu gördüler. Bu yüzden, kadına yardım edip edemeyeceklerine bakmak için durmaya karar verdiler. Yara bere içerisindeki kadın genç çifte, ailesiyle birlikte bir araba kazası geçirdiğini, kocasının ve yeni doğmuş çocuğununhala arabanın içerisinde olduğunu söyleyerek yardım istiyordu. Kocasının ölmüş olduğunu fakat yeni doğmuş oğlunukurtarabilecekleri söyleyerek yalvarıyordu. Genç adam, kadına, eşiyle birlikte arabanın içerisinde kalmasını söyleyerek kazanın olduğu yere gitti, ön koltukta ölmüş olan iki kişi vardı fakat buna aldırış etmeden bebeği kurtararak annesine geri götürmeye gitti. Gittiği zaman bebeğin annesini orada göremedi ve eşine nereye gittiğini sordu. Genç adamın eşi ise kadının, onun peşinden kazanın olduğu yere gittiğini söyledi. Bunun üzerine genç adam, bebeğin annesini bulabilmek için kazanın olduğu yere döndü. Genç adam geri döndüğünde, ön koltukla ölmüş olan iki kişiden birinin o yara bere içerisindeki kadın olduğu fark etti.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2.256 gösterim
 • Twitter: 212 gösterim

 • Toplam Viral: 6.895 gösterim
 • Toplam Seed: 13.512 gösterim
 • Toplam Direkt: 27.886 gösterim
 • Viral Puan: 3,57