4.978 gösterim
10,31 viral puan

Yaz tatiline çıkarken yanınıza mutlaka almanız gerkenler

Tatilde hayat kurtaracak tavsiyeler!
SelfServis 25.07.2018 saat 21:59
 1. 1. Nemlendirici

 2. Tatil planlarımızın sıklaştığı yaz mevsiminde uçak seyahatleri cildinizde kurumalara sebep olabilir! Nemlendirici kremler bu noktada imdadınıza yetişecek ve tatilin size zehir olmasını önleyecek. Nemlendirici kremler sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi ve ışıltıyı yeniden kazandırabilirsiniz.
 3. 2. Güneş Kremi

 4. Tatilin vazgeçilmezlerinden biri şüphesizki güneş kremleridir. Güneş kremleri sizi güneşin zararlı ışınlarından korurken güneşlenmek sonrası yanan vücudun acı çekmesinide önler. Eğer güneş kremini unutursanız kendinizi yoğurt banyosuna hazırlamanız gerekebilir.
 5. 3. Şampuan

 6. Tatile gittiğinizde otel veya pansiyonlarda istediğiniz kalitede ve sürekli kullandığınız şampuanı bulamazdı neredeyse imkansız. Özelikle kadınlar saç bakım konusunda daha hassas oldukları için çok iyi bilirler ki şampuan değiştirmenin ciddi sıkıntıları vardır. O yüzden seyahat çantanızda mutlaka şampuanınızı bulundurun.
 7. 4. Duş Jeli

 8. Duş jeli de aslında en az şampuan kadar gereklidir. Çünkü otel ve pansiyonlarda bulunana dua yelleri çoğu zaman vücudun alerjik reaksiyon göstermesine neden olur o yüzden her zaman kulandığınız duş jelini yanınızda bulundurmanız önemli.
 9. 5. Bronzlaştırıcı

 10. Tatilden dönüşte oo tatil yaramış baya bronzlaşmışsın gibi güzel sözler duymak ve yeteri seviyede bronzlaşmak için bronzlaştırıcı kremleri ihmal etmeyin ki istediğiniz kıvamda bronzlaşabilin.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 29 gösterim
 • Toplam Seed: 483 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.466 gösterim
 • Viral Puan: 10,31