112.576 gösterim
2,47 viral puan

Türk Televizyonlarından Hepimizin Kendimizi Birer Üyesiymiş Gibi Hissettiği 8 Ünlü Aile

Listedeki ailelerin çoğuna baktığınızda insanları aile yapan tek şeyin kan bağı olmadığını göreceksiniz. Yeri geldiğinde komşular, dostlar, arkadaşlar, her gün alışveriş yaptığınız mahalle esnafınız bile ailenizden biri gibi olabilir.
SelimCan 19.01.2018 saat 16:41
 1. 1. Sanal Ailesi

  Türk televizyon tarihinin efsane ailelerinden biri. Maymun Çarli'nin ailelerine katılmasıyla tüm hayatları değişen Sanal ailesi bir yandan maymuna kalan mirastan yararlanmaya bir yandan da Çarli'nin yaramazlıklarıyla baş etmeye çalışıyordu.
 2. 2. Çetinoğlu Ailesi

  Taş fırın erkeği Haluk, personel müdürü Meltem, feminist Duygu ve Havuç Emre... Uzun yıllar anne babalarının çocuklar duymasın diye mutfakta kavga etmeyi tercih ettikleri bu diziyi izledik. Sonra çocuklar büyüdü tabii.
 3. 3. Aksu Ailesi

  Hangimiz çalmadık Süper Baba'nın müziğini flütlerimizle? Fikret Aksu'nun, yani Fiko'nun tek başına çocukları için nasıl mücadeleler verdiğini izlemiştik. Kendi ailemizden sıcak birer parça bulmuştuk her bölümünde.
 4. 4. Ziyagil Ailesi

  Aşk-ı Memnu'nun entrikalarla dolu ailesi. Aile içerisinde dönen yalanlar ihtiraslar, aldatmalar Türk izleyicisinin epey ilgisini çekmiş, başka ülkelerde de birçok hayran edinmişti.
 5. 5. Bizim Aile

  Adile Naşit, Münir Özkul, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Şener Şen, Ayşen Gruda ve Yeşilçam'ın diğer efsane isimleri. Aile denen şeyin sadece kan bağından ibaret olmadığını öğretmişti bu film bizlere.
 6. 6. Kaygısızlar

  Dile kolay. 3 kadın 36 çocuk. Memnun Kaygısız'ın işi çok zordu. Köyden gelip evlerine yerleştikleri Berber İsmail ve Zeynep'in ise daha da zordu. Absürd komedinin en iyi örneklerinden biriydi.
 7. 7. Baskül Ailesi

  Baba hariç tüm bireyleri şişman olan bir ailenin serüvenleri anlatılıyordu dizide. Kimi zaman kilo verme çabalarına giriyor kimi zaman da kilolarıyla gayet barışık bir görüntü sergiliyorlardı.
 8. 8. Ve karşınızda Mermer Ailesi  Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

  Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Mehmet Özgür ve Özgür Emre Yıldırım'ın paylaştığı 'Ölümlü Dünya’nın yönetmen koltuğuna Ali Atay otururken, senaryosunu ise Ali Atay, Aziz Kedi Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel kaleme aldı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 35.717 gösterim
 • Twitter: 178 gösterim

 • Toplam Viral: 27.914 gösterim
 • Toplam Seed: 45.565 gösterim
 • Toplam Direkt: 39.097 gösterim
 • Viral Puan: 2,47