6.822 gösterim
3,80 viral puan

Tüm Kadınların 40’lı Yaşlara Gelmeden Mutlaka Yapması Gerekenler

Kadınlar boş durmamalı.
nursultansaydan 16.05.2019 saat 15:32
 1. 1. Kadınlar Hakkında, Kadın Yazarlar Tarafından Yazılmış Romanları Okumak

  Güçlü kadınlar tarafından/büyüleyici kadın karakterler hakkında yazılan pek çok klasik roman ve hikaye var. (Halide Edip Adıvar, Virginia Woolf…) Bu kitaplara göz atmak için zaman ayırarak, geçmişte kadın olmanın ne demek olduğu ve tarihsel gelişmelerin, bugün kadının toplumdaki konumunu nasıl şekillendirdiğini görmek, kişisel gelişiminiz için oldukça faydalı olacaktır.
 2. 2. Yeni Bir Dil Öğrenmek

  Yeni bir dil öğrenmek için asla geç değildir ancak 20’li yaşlarda başlamak pek çok sebepten ötürü çok daha akıllıca olacaktır. Seyahat etmenizi kolaylaştırır, kariyerinize yardımcı olabilir ve bunların ötesinde ufkunuzu geliştirir.
 3. 3. Bir Müddet Yurtdışında Bulunmak

  Özellikle 20'li yaşlar, ülke dışına çıkmak ve dünyanın diğer köşelerinde neler olduğunu tecrübe etmek için harika bir zaman Bu özgürlüğe sahipseniz, en azından bir sene yurtdışında yaşama tecrübesi edinin.
 4. 4. Küçük Birikimler Yapın

  20’li yaşlar, tasasız bir şekilde eğlenerek yaşamak için ideal zamanlar. Fakat artık 30’lu yaşlara gelindiğinde yavaş yavaş birikim yapmaya başlayarak geleceğinizi garanti altına almanızda fayda var. Bunun için illa çalışıyor olmanıza da gerek yok. Nasıl birikim yapabilirim ve birikimlerimi saklayabilirim diyorsanız, Halkbank gibi bankaların Bireysel Emeklilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 24 gösterim
 • Twitter: 30 gösterim

 • Toplam Viral: 109 gösterim
 • Toplam Seed: 1.794 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.919 gösterim
 • Viral Puan: 3,80