5.084 gösterim
8,92 viral puan

Mutlaka Görmeniz Gereken 6 Şehir

Gezip görebileceğimiz o kadar şehir, o kadar kültür var ki yazmakla bitiremeyeceğimiz ama biz sizler için bir kaç tane şehir ekledik. Gelin hep beraber göz atalım bu efsane şehirlere
MerakliYazar 27.03.2019 saat 10:44
 1. 1. New York City, ABD

  Ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olan New York bir çok farklı kültürü de bünyesinde barındırarak kültürel bir şölen sunmaktadır. Medya sanat ve ticaret alanında da ülkenin önde gelen şehirleri arasındadır.
 2. 2. Venedik, İtalya

  Venedik onlarca adadan oluşan, gotik tarzı saraylarıyla muhteşem görünüme sahip bir şehir. Sandalla gezerek bu görsel şölenin keyfini çıkartın.
 3. 3. Lhasa, Çin

  Halk için önemli ve kutsal bir şehir olan Lhosa’nın bir diğer adı da güneş şehridir. Potala sarayı Lhosa gidip görülmesi gereken yerlerin başında gelir.
 4. 4. Marakeş, Fas

  Toprağın renginden dolayı tamamı kızıl renkte olan şehir halk tarafından kızıl şehir olarak adlandırılmaktadır. Çöl ikliminin hakim olduğu Merakes de en önemli gelir kaynağı turizimdir.
 5. 5. Tokyo, Japonya

  Yükselen güneş ülkesinin başkenti Tokyo kültürel yapısı, sahip olduğu tapınaklar, müzeleri ve büyük parklarıyla gidip görülmesi gereken şehirler arasındadır.
 6. 6. Paris, Fransa

  Paris daima dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak kabul edilmiştir. Uzun bulvarlar, büyük binalar ve parklar şehrin temelini oluşturur. Dünya üzerinde de en çok ziyaret edilen şehirler arasındadır.

  Eğer Turkcell Platinum Black paketiniz varsa bu birbirinden güzel şehirlere uygun fiyatlarda seyahat etme şansını elde edebilirsiz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 17 gösterim

 • Toplam Viral: 35 gösterim
 • Toplam Seed: 570 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.479 gösterim
 • Viral Puan: 8,92