70.820 gösterim
2,45 viral puan

Bekaretini kaybetmiş kızların kendilerini savunma yöntemlerini gösteren 9 madde

Bekaretin önemini bilmeyen kızların kendilerini avutma şekilleri vardır. Neticede bizlere giydiren giydirmiş abuk sabuk düşünceleriyle aşağıdaki linkteki gibi;
Türk Erkeklerinin Evlenirken Bakire Kız Aramasının Altındaki 12 Temel Sebep Bekaretin aslında beyinde olduğunu bilmeyen Türk erkeğinin maalesef içinde bulunduğu yanlış. Bunun sebebiyse kendindeki eksiklikleri.
EnesAbiş 09.02.2015 saat 22:07
 1. 1. Bekaret beyindedir bacak arasında değil

  Tabi. Bekaret tabi ki beyindedir. Yalnız bu demek değildir ki sen sağda solda felsefe semineri ver edebiyat parçala ama çatır çutur seks yap.
 2. 2. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Şu ana odaklan

  Geçmiş geçmişte kalmıştır. Geçen giden sadece senin yaşadığındır. Ama erkeğin seçim şansı hala vardır. Hele birde ilklerini seninle yaşayacak bir erkeğe denk geldiysen (ki böyle erkekler emin ol var bizzat tanıdığım bildiğim kişiler) işte o zaman terk edildiğin zaman depresyonlara girme boşuna.
 3. 3. "Erkek her sevgilisiyle yatsın ama kız bakire olsun. O biraz zor şekerim" düşüncesi

  Ne olursa olsun, erkek ve kız bir tutulamaz. Kadına haram olan erkeğe de haramdır. Ona lafımız yok ama kadının kaybı erkeğinkinden daha büyük olacaktır. Hayır anlamadım erkek bir hata yaptı diyelim sende yapmak zorunda mısın ? Gelen geçen herkesi kendine dokundurtacak kadar basit bir insan olmak zorunda mısın ? Sevişmeyiver ! :D Ha diyosan ki benim hakkım yok mu buna var tabi ki. Beline kuvvet.
 4. 4. Erkeğin düğün sabahı elaleme japon bayrağı göstermek istediğini düşünülmesi.

  Ya manyak mısınız ? Böyle bir gelenek mi kaldı. Kaldıysa doğunun ücra köşelerinde bir yerdedir. Bak dikkat et doğunun bile ücra köşelerinde hala varsa vardır. "Bakın beyler! Karım kızmış kaydım öğrendim kanıtı da burda" Bunu düşünen kız en iğrenç erkekten daha iğrençtir.
 5. 5. Kendimizi bedensel ve duygusal olarak eksik hissediyormuşuz falan filan

  Bunu biz hissetmeyiz. Siz hissettirirsiniz.
 6. 6. Sadece bakire olan kızı el değmemiş sanıyor olmamızla kendilerini avutmaları.

  Karşınızda geri zekalı mı var ? Bakire değil namuslu kız isteriz. Bakire olmayan kızın namuslu olma ihtimali olmadığına göre bakire olan da sadece kızlığını korumuş ama ağız yoluyla her şeyi yaşamış olmasını istemeyiz heralde. Namus kavramını bir zahmet kavrayın. Yada başka bişey kavrayın size kalmış.
 7. 7. Orluk Parayla olur !!

  Waaoow !! Ben 5 erkekle ölümüne seks yaptım. Ama hiç birisini para karşılığı yapmadım. Sıkıntı yok.Hmm ok !
 8. 8. Geçmişi çok önemsediğimiz için bunu sorun edermişiz aslında önemi yokmuş.

  Evlenmek isteyen benle gelsin beyler. Alman genel evine gidicez ve kız beğenicez. Beğendiğmiz kızları nikahımıza alıcaz ve ömürümüzü onlarla geçiricez. Geçmiş mi ? S**mişim geçmişi.
 9. 9. Erkeklerin kendisine olan güvensizliği varmış.

  Ya ondan önceki kadar onu tatmin edemezsek, ya onun kadar başarılı olamazsak. Biz elimizden geleni yaparız. Ama sizin düşüncenizi değiştiremeyiz. Zeynep'in bir önceki sevgilisi Mehmet'tir ve onu yatakta tatmin etmeyi bilen bir erkektir. Ama Zeynep Mehmet'ten ayrılmış Serhat'la çıkmaya başlamıştır. Serhat doğru adam olmuş Zeynep'i kendine aşık etmiş ve Mehmet'i unutturmuştur. Ama Serhat yatakta Mehmet kadar başarılı değildir. Ancak her erkek gibi Serhat da kadınların taklit yeteneğinden haberdardır. Yatakta Zeynep'i mutlu edemediğinde Zeynep'in aklına ister istemez Mehmet gelir. Zeynep başlar tatmin oldum taklitleri yapmaya ama Serhat bunun farkındadır. Anlatabildim mi ?
 10. 10. Yani Demem O ki;

  Kızlar Kendinizi boşuna avutmayın. Derdiniz seks yapmaksa erken evlenin. Bu boku yediyseniz de yüzsüz yüzsüz sağda solda felsefe yapmayın. Bırak ayıbınız sizde kalsın. Bu konuda erkeklerin seks yapmaya hakkı vardır demek için dil dökmedim. Haram herkese haramdır. Ama kadının kaybı daha fazladır. Özellikle böyle bir toplumda yaşıyorsanız ya kabullenin yada gidin İngiliz vatandaşı olun. Kocanızla / Sevgilinizle grup toplantılarına falan katılın. Ama bu topluma ister geri kafalı deyin ister cahil deyin fark etmez. Her önüne gelene kendini dokundurtan kız basittir. Sevgilisiyle ilk kez sevişip sadece onun dokunmasına izin veren kızlarda vardır. Ama sonunda o erkekle evlenir. Evlenemezse kandırılmış demektir bu hatayı da bi kez daha yapmaz. Hani bi kez yaptın eyvallah. Ama 10 defa hata olmaz.

  Bekaret Önemli mi Sizin İçin

Yorumlar

Bekaret Önemli mi Sizin İçin

Önemli ! 75%
Hayır hiç bir önemi yok. 25%
saribiber Önemli ! cevabını verdi 03.11.2016 03:23
Berkoz35 Önemli ! cevabını verdi 26.05.2015 15:05
senuk Önemli ! cevabını verdi 17.04.2015 16:28
John Cena Önemli ! cevabını verdi 28.03.2015 01:52
30cmlikadam Önemli ! cevabını verdi 28.02.2015 18:35
kedisever05 Önemli ! cevabını verdi 28.02.2015 15:53
jakumetsu Önemli ! cevabını verdi 12.02.2015 13:52
Scott Adkins Önemli ! cevabını verdi 11.02.2015 14:06
2443 kişi anonim olarak Önemli ! cevabını verdi
833 kişi anonim olarak Hayır hiç bir önemi yok. cevabını verdi
 • Şu an haberi okuyan: 2 kişi var
 • Facebook: 344 gösterim
 • Twitter: 60 gösterim
 • İnci Sözlük: 5 gösterim
 • Sözlükspot: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 5.619 gösterim
 • Toplam Seed: 28.883 gösterim
 • Toplam Direkt: 36.318 gösterim
 • Viral Puan: 2,45