VeliEray
Puanı : 1151046.62
Mottonuzu Belirleyin.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.
 • “Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak'ın Maltepelileri Büyülediği Müthiş Konserden Kareler

  Maltepe Belediyesi’nin, Türkiye’de bir ilk olan Cumhuriyet Festivali’ne katılan kuzeyin oğlu lakaplı Karadeniz’in ünlü sanatçısı `Volkan Konak,` izleyenlerine muhteşem bir `gece` yaşattı. Babası için yazdığı ünlü ‘Cerrahpaşa’ şarkısını söylerken gözyaşlarına hakim olamayan ve İzmir Marşı’yla muhteşem konserini sonlandıran Konak’a, binlerce Maltepeli ellerinde bayraklarla eşlik ederken, konser öncesi bir konuşma yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Bu yıldan itibaren her yıl ekim ayı, Cumhuriyet Festivali ayı ilan edildi. Maltepemize kutlu olsun” dedi.

  23.10.2017 13:04
 • Binlerin Cumhuriyet Buluşması Bu Akşam Gülsuyu Stadyumu'nda

  `Volkan Konak` en güzel şarkılarını Maltepeliler için söyleyecek.

  21.10.2017 11:38
 • Türkiye'nin Farklı Şehirlerinden Hepsi Birer Mimari Harika Olan 19 Cami

  Türkiye'deki camilerin hepsi eşine az rastlanır türden camiler. Dünyaca ünlü olanları çok. Elbette,diğerlerini de dünyaya tanıtmak lazım.

  19.10.2017 11:23
 • Türkiye'nin Dünya Turizmine Daha Çok Tanıtması Gerektiği 10 Muhteşem Güzelliği

  Türkiye sadece İstanbul ve `deniz` kıyılarından ibaret değil. Her yanı ayrı bir güzellikle dolu ve dünyanın bunlardan haberi olmalı.

  18.10.2017 13:08
 • Büyükşehir İle Pedal Pedal Bursa Etkinliğinden Kareler

  Kırsal alanların gelişiminin turizme yönelik faaliyetlerle ivme kazanması adına çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi `Kültür` ve `Turizm` Dairesi Başkanlığı `bisiklet` sporunun turizmin bir parçası olması amacıyla Büyükşehir ile Pedal Pedal `Bursa` projesini hayata geçiriyor.

  12.10.2017 15:19
 • CHP'li Vekil ve Yetkililerin Osmangazi Köprüsü'ne Saldırmasının 5 Önemli Sebebi

  Köprü aslında daha büyük bir projenin parçası. Ancak, tek başına bile yeterince büyük. Fakat, nedense taşlanmaktan geri durulmuyor. İşte, taşlamaların sebebi.

  05.10.2017 11:49
 • Maltepe’nin Her Köşesindeki “Cumhuriyet” Sergisinden 7 Güzel Kare

  Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği “Cumhuriyet Benim” festivali, ilçe meydanında ve Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı’nda açılan sergilerle, görsel bir şölene dönüştü. Maltepeliler, “Tarihe Dokunanlar” adı verilen sergiyle Kurtuluş Savaşı’nda mücadele eden kadınları ve Cumhuriyet’in yetiştirdiği isimleri yakından tanıyor. Maltepe Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilk olan ve bir ay sürecek “Cumhuriyet Benim” etkinlikleri, büyük bir ilgi ve coşkuyla sürüyor.

  04.10.2017 15:40
 • Maltepe’de Düzenlenecek Cumhuriyet Festivaliyle Alakalı Bilmeniz Gerekenler

  Cumhuriyet’in 94’üncü yılı, 94 etkinlikle kutlanacak.

  28.09.2017 14:10
 • Bursa Siyah İnciri Uzakdoğu Pazarında

  Bursalı çiftçilerin gelirlerinin artması ve ürünlerin `dünya` pazarlarında yer bulması için Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan `Tarım` A.Ş.’nin geçen yıl ihracatına başladığı `Bursa` Siyah İnciri, Avrupa’nın ardından Uzakdoğu pazarında da alıcı buldu. İhracata başladığı ilk yıl 22 ton olan Siyah İncir ihracatını bu yıl 200 tona çıkaran `Tarım` A.Ş., `Tayland` ve Hong Kong’a yapılan `deneme` ihracatlarıyla Uzakdoğu pazarına da girmeyi başardı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘Black Bursa’ markası ile Avrupa’dan sonra Uzakdoğu pazarında da alıcı bulan `Tarım` A.Ş. sayesinde `Bursa` Siyah İnciri’nin değerinin daha da arttığını, sonuçta kazananın Bursalı üreticiler olduğunu söyledi.

  27.09.2017 16:16
 • “Bozkırın Tezenesi” İçin Maltepe'de Yapılan Anma Töreninden 5 Kare

  Abdallık geleneğinin en büyük temsilcilerinden “bozkırın tezenesi” `Neşet Ertaş,` ölümünün beşinci yıldönümünde Maltepe’de anıldı.

  25.09.2017 14:42
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.