VeliEray
Puanı : 875832.12
Mottonuzu Belirleyin.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.
 • Osmangazi’de Dünya Oryantiring Günü Kutlaması

  Osmangazi Belediyesi ‘24 Mayıs `Dünya` Oryantiring Günü’ kapsamında Osmangazili öğrenciler ve OBAM’daki engellilerin katıldığı bir yarışma düzenledi.

  25.05.2017 16:01
 • Osmangazi’de Sokak Hayvanları Sahipsiz Kalmıyor

  Osmangazi Belediyesi, `sokak` hayvanlarına sahip çıkarak sahiplendirme çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Osmangazi Belediyesi Sahipsiz `Hayvanlar` `Doğal Yaşam` ve Tedavi Merkezi ekipleri,birçok sahipsiz `kedi` ve köpeği yeni sahiplerine kavuşturdu.

  24.05.2017 11:42
 • Bursa'da İmzalar Çevre İçin Atılan İmza Töreninden 5 Kare

  Büyükşehir Belediyesi, Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı bir kent haline getirmek amacıyla yapılan çalışmalarda kentin tüm dinamikleriyle ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte yürütülen faaliyetlerine devam ediyor. `Bursa` Büyükşehir Belediyesi ile Uludağ Üniversitesi arasında çevre işbirliği protokolü, Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen törenle imzalandı. Bursa’da çevrenin korunmasını hedef alan protokolü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay imzaladı. Bursa’nın sağlıklı bir şehir olması için tüm kentte ve 17 ilçede titizlikle çalışıldığını söyleyen Başkan Altepe, daha önce 26 Haziran 2015 yılında imzalanıp çalışmalarına başlanan çevre işbirliği protokolünün bugün atılan imzalarla 2 yıl daha uzatıldığını ifade etti.

  23.05.2017 16:07
 • Bursa Cephanelik'te İmar Olmayacağının 4 Kanıtı

  `Bursa` Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer’in Beşevler mahallesinde yer alan ve 1. derece doğal koruma alanında bulunan Cephanelik bölgesinin imara açılmasının söz konusu olmadığını açıkladı. `Nilüfer` Belediyesi’nin 2016 yılında Cephanelik’e `fizik` tedavi merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzu, güvenlik binası, tenis kortu ve soyunma odası inşa etme talebinde bulunduğunu fakat taleple ilgili herhangi bir sonucun alınamadığını kaydeden Başkan Altepe, “Cephanelik bölgesi tamamen askeriyeye ait bir bölge. Bizim buraya müdahil olmamız söz konusu değil. Bizim tek hedefimiz, `ordu` evini taşımak ve Bey Sarayı’nı ortaya çıkarmak. Ama duyduğumuza göre, `Nilüfer` Belediyesi’nin Cephanelik bölgesini imara açma gibi bir talebi olmuş. Yeni öğrendik ve çok şaşırdık” dedi.

  19.05.2017 14:44
 • Bursa Büyükşehir Belediyesi Başarılı Öğrencilere Bisiklet Dağıttı

  Bu yıl 4.'sü düzenlenen tören artık geleneksel bir hal aldı. İşte konuyla ilgili Belediye Başkanı Recep Altepe'nin söyledikleri.

  18.05.2017 17:16
 • Maltepe'de Engelliler Haftası Coşkusu

  Maltepe'de Hayata Engel Yok sloganıyla başlayan festival renkli görüntülere `sahne` oldu.

  17.05.2017 16:51
 • Maltepe'de Düzenlenen Engelliler Festivalinden 15 Güzel Kare

  Maltepe Belediyesi ve Başkanı Ali Kılıç her `zaman` engelli vatandaşlarımız için önemli işlere imza atmıştır. Hizmetlerin yanısıra onlara hak ettikleri `eğlence` de verilmiş.

  16.05.2017 16:16
 • Engelli Çocuklar Pizza Yapmayı Öğrendi

  Osmangazi’den Anlamlı Etkinlik

  10.05.2017 16:21
 • Kask Kullanmanın Hayatınızı Kurtarabileceğini Kanıtlayan 15 Kare

  motorda veya bisiklette... Mutlaka kask kullanın. Aşağıdaki kasklar `kaza` sonucu parçalanmış. Ancak, içlerindeki kafalar sayelerinde gayet sağlıklı.

  27.04.2017 15:07
 • Maltepe Belediyesi'nin Düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliğinden Rengarenk 10 Kare

  Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç bu güzel günde çocuklar için muhteşem bir `eğlence` tertip etti. Şenlikte yok yoktu. Çocuklar gönüllerince eğlendi.

  24.04.2017 13:39
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.