VeliEray
Puanı : 1151726.50
Mottonuzu Belirleyin.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.
 • Sosyal Belediyeciliğin Değişmez 10 Altın Kuralı

  Herkes sosyal belediyecilik yaptığını söyler. Peki, herkes bunu gerçekten yapar mı?

  18.07.2017 12:41
 • 9 Maddede Renkleri Turuncu Olduğu İçin Sevdiğimiz Şeyler

  Frank Sinatra e güzel söylemiş. 'Turun en mutlu renktir' diye. `Renkler` içinde en güzellerinden. Zaten pek çok güzel şeyin renginin de turuncu. olması asla tesadüf değil.

  03.07.2017 16:48
 • Dünyanın Artık Özlemini Çektiği ve Bir An Önce Görmek İstediği 8 Manzara

  Neleri mi özledik? Birçok şeyi. İnsan düşündükçe hüzünlenmeden edemiyor. Var olanı kabullenmek zorunda `olmak` ise acı.

  22.06.2017 10:49
 • Yetim Çocukların Osmangazi’nin İftarında Buluşmasından 6 Fotoğraf Karesi

  Osmangazi Belediyesi’nin, her yıl Ramazan ayının 15’inde `Dünya` Yetimler Günü münasebetiyle düzenlediği geleneksel Yetim İftarı,SukayparkTesisleri’nde gerçekleştirildi. İnsani Yardım Derneği (İHH) `Bursa` Şubesi ile ortaklaşa düzenlenen programa yetim çocuklar ve anneleri katılırken; iftar sonrası Başkan Dündar, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

  12.06.2017 15:02
 • Maltepe'de Gerçekleşen Samsunlular Buluşmasından 5 Kare

  Maltepe’de geleneksel hale gelen Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında dün akşam, Samsunlular buluşması yapıldı.

  08.06.2017 14:58
 • Osmangazi'de Ramazan'ın Başka Bir Güzel Olduğunu Gösteren 7 Kare

  Osmangazi Belediyesi, bu yıl Yenikaraman Mahallesi Ziraat `Park` içerisinde kurmuş olduğu Ramazan Sokağı’nda düzenlenen etkinliklerle, vatandaşlara geleneksel Ramazan Akşamları keyfi yaşatıyor.

  07.06.2017 15:24
 • Sosyal Medyanın Bazen Olayları Suistimal Edebildiğinin 5 İşareti

  `Sosyal medya` günümüzün en `etkin` iletişim aracı. Ancak, kimi `zaman` bazı yanlışlar `sosyal medya` üzerinden suistimal edilebiliyor.

  29.05.2017 16:08
 • Osmangazi’de Dünya Oryantiring Günü Kutlaması

  Osmangazi Belediyesi ‘24 Mayıs `Dünya` Oryantiring Günü’ kapsamında Osmangazili öğrenciler ve OBAM’daki engellilerin katıldığı bir yarışma düzenledi.

  25.05.2017 16:01
 • Bursa'da İmzalar Çevre İçin Atılan İmza Töreninden 5 Kare

  Büyükşehir Belediyesi, Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı bir kent haline getirmek amacıyla yapılan çalışmalarda kentin tüm dinamikleriyle ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte yürütülen faaliyetlerine devam ediyor. `Bursa` Büyükşehir Belediyesi ile Uludağ Üniversitesi arasında çevre işbirliği protokolü, Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen törenle imzalandı. Bursa’da çevrenin korunmasını hedef alan protokolü, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay imzaladı. Bursa’nın sağlıklı bir şehir olması için tüm kentte ve 17 ilçede titizlikle çalışıldığını söyleyen Başkan Altepe, daha önce 26 Haziran 2015 yılında imzalanıp çalışmalarına başlanan çevre işbirliği protokolünün bugün atılan imzalarla 2 yıl daha uzatıldığını ifade etti.

  23.05.2017 16:07
 • Bursa Cephanelik'te İmar Olmayacağının 4 Kanıtı

  `Bursa` Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer’in Beşevler mahallesinde yer alan ve 1. derece doğal koruma alanında bulunan Cephanelik bölgesinin imara açılmasının söz konusu olmadığını açıkladı. `Nilüfer` Belediyesi’nin 2016 yılında Cephanelik’e `fizik` tedavi merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzu, güvenlik binası, tenis kortu ve soyunma odası inşa etme talebinde bulunduğunu fakat taleple ilgili herhangi bir sonucun alınamadığını kaydeden Başkan Altepe, “Cephanelik bölgesi tamamen askeriyeye ait bir bölge. Bizim buraya müdahil olmamız söz konusu değil. Bizim tek hedefimiz, `ordu` evini taşımak ve Bey Sarayı’nı ortaya çıkarmak. Ama duyduğumuza göre, `Nilüfer` Belediyesi’nin Cephanelik bölgesini imara açma gibi bir talebi olmuş. Yeni öğrendik ve çok şaşırdık” dedi.

  19.05.2017 14:44
 • Sayfa :

  Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.