101.497 gösterim
5,89 viral puan

Üsküdar Belediye'sinden Herkesin Bilmesi Duyması Gereken 8 Eşsiz Hizmet

Belediyeler içerisinde Üsküdar'ı ayrı bir yere koymak lazım. Hilmi Türkmen yaptığı hizmetlerle takdiri hak ediyor.
VeliEray 08.11.2018 saat 14:20
 1. 1. Bakıma muhtaç yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine her gün ücretsiz yemek servisi

  Üsküdar Belediye'sinin duyulması bilinmesi gerekli hizmetlerinden en başı çekiyor. Sizinde çevrenizde bu yardıma muhtaç birileri var ise Üsküdar Belediye'sine ulaşmanız yeterli.
 2. 2. Bakıma muhtaç yaşlı ve hastaların evlerine kuaförlük-bakım ve ev temizliği hizmeti

  Yine Üsküdar Belediye'sinin en çok bilinmesi gereken hizmetlerinden biri. Bu hizmetinde duyurulması ve bilinir olması oldukça önemli. Bu hizmetten faydalanmak isterseniz yada çevrenizde bu hizmetten yararlanmasını istediğiniz birileri var ise yine Üsküdar Belediye'sini aramanız yeterli.
 3. 3. Sokak hayvanları için Minik Dostlar Kliniği

  Üsküdar Belediyesi minik dostlarımızı da unutmamış ve Minik Dostlar Kliniği'ni kurmuş. Bu klinik 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve yine ücretsiz olarak 2 hayvan ambulansı vardır. Yaralı yada minik dostlarımızla alakalı yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Üsküdar Belediye'sini arayabilirsiniz. Ayrıca her sokağa renkli renkli minik evler yerleştirmiştir.
 4. 4. Her perşembe öğrencilerle yapılan Valide Sultan Gemisi buluşmaları

  Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen perşembe günlerini gençlere ayırarak Valide Sultan Gemi'sinde buluşup gençleri hem gezdiriyor hem moral motivasyon sağlıyor hemde boğazda tarihi göstere göstere der işletiyor. Öğrencilerin talep ve isteklerini es geçmiyor.
 5. 5. Yaz-Kış Ücretsiz spor kompleksleri

  Üsküdar Belediye'sinin yine gençlere çocuklara sunmuş olduğu şahane hizmetlerden bir tanesi. Spor komplekslerinde dikkat çeken en önemli unsur; kapalı yüzme havuzları. Çocuklar, gençler yaz kış demeden sağlıkla sporlarını yapıyorlar.
 6. 6. Engelli vatandaşlar için açılan "Engelsiz Yaşam Merkezi"

  İçerisinde bulunan sağlık hizmetleri ile engelli vatandaşlarımızın engellerini kaldırma çabasında olan Üsküdar Belediyesi bu projesi ile de tebriği hak ediyor.
 7. 7. Nevmekan Sahil öğrencilere gece 12'den sonra sabaha kadar ücretsiz çay,kahve, çorba ve simit eşliğinde ders çalıştırma ortamı sağlıyor

  Yeni hizmete açtıkları modern kütüphane olan Nevmekan Sahil yine Üsküdar'da bulunan Nevmekan ile aynı konsepte. Ancak Nevmekan Sahil'de gece 12 den sonra öğrencilere ücretsiz olarak verdikleri çay,kahve,çorba ve simit eşliğinde ders çalıştırma imkanı ile hizmetin böylesi dedirtiyor.
 8. 8. Bilim Üsküdar, sınırsız imkanlarla geleceğin mucitlerini yetiştirmek üzere her türlü imkanın sağlandığı bilim evi

  Üsküdar Bilim Merkezi Türkiye'nin en büyük en kapsamlı Bilim Merkezi olma özelliğini taşıyor. İçerisinde bulunan materyaller, sınıflar, olanaklar ile bambaşka bir dünya ile karşılaşıyorsunuz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim
 • Twitter: 52 gösterim

 • Toplam Viral: 25.671 gösterim
 • Toplam Seed: 17.244 gösterim
 • Toplam Direkt: 58.582 gösterim
 • Viral Puan: 5,89