39.707 gösterim
2,27 viral puan

Kızlar ve Erkekler Arasındaki 7 Temel Fark

İnsanlar ne kadar çok eşitlikten bahsetse de en büyük fark fiziksel özelliktir.
danger soul 15.03.2015 saat 23:37
 1. 1. Fiziksel fark

  Elbet kaslı ablalarımız da var ama genetiğimizde erkek güçlüdür. Fakat bu güç kadına şiddet yerine onu korumak için kullanılmalıdır.
 2. 2. İnsanların oluşturduğu fark

  Hele de bu devirde. Geleneksel ailelerde daha çok yaşanır bu sıkıntı. Aman kızlar gece dışarı çıkmasın ne işi var dizini kırıp otursun ama erkeklere gelince erkek oturursa dalga geçerler.
 3. 3. Kavga

  Erkekler kızlar kadar kinci değildir, en azından öyle ümit ediyorum.
 4. 4. İntikam duygusu

  Bu konularda kızların erkeklerden daha iyi olduğu söylenebilir. Kızları sinirlendirmenizi tavsiye etmem yapabileceklerini tahmin edemezsiniz.
 5. 5. Kızlar-Erkekler eşit saçmalığı

  Her insan eşit olmalı fakat bir kızla bir erkeğin eşit olabilmesi çok saçma. Madem siz kızlar erkeklerle eşit olduğunuzu söylüyorsunuz işinize gelmeyen bir durumda önce bayanlar saçmalığına ne gerek var?
 6. 6. Anlaşılma konusu

  Kızlar şiir gibidir ilk okuduğunda anlamazsın, erkekler düz yazı gibi açık ve net. Kızlar genelde her hareketlerinin söylemeden anlaşılmasını ister fakat erkekler bu konuda pek başarılı olmayıp üzerine trip mağduru olurlar.
 7. 7. Namus muhabbeti

  Böyle bir şey sadece kızları değil erkekleri de ilgilendirir. Fakat bizim toplumumuz da daha çok kızlar için geçerlidir. Böyle ‘’önemli’’ -kime ve neye göre önemliyse- bir şeyi de ancak kızlar yüklenir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 18 gösterim
 • Twitter: 35 gösterim

 • Toplam Viral: 2.271 gösterim
 • Toplam Seed: 17.494 gösterim
 • Toplam Direkt: 19.942 gösterim
 • Viral Puan: 2,27