96.302 gösterim
3,74 viral puan

Kısmetse Olur Yarışmasında Skandal 9 Gerçek

Kısmetse Olur yarışmacıları ifşa edildi. İşte Kismetse Olur gerçekleri.
CigdemOzcn 04.12.2015 saat 16:50
 1. 1. Serhan Çeliker

  Fotoğraflarda gördüğünüz kişi 'maço' erkek pozu kesen Serhan Çeliker'den başkası değil. Serhan Çeliker gerçekte iş adamı değil bir manken. İki klipte rol alan Serhan Çeliker slip mayoyla podyumlarda boy göstermiş.
 2. 2. Mehtap Taşkıran

  Kısmetse Olur gelin adaylarından Mehtap Taşkıran bankacı ve sigortacı olarak tanıldı. Mehtap Taşkıran'da bir manken
 3. 3. Cansel Çördük

  Resimde gördüğünüz kişi Cansel Çördük'ün ta kendisi. Üniversite öğrencisi diye pazarlanan gelin adayı gerçekte cast ajanslarına üye bir oyuncu. Bu resim de Çılgın Dersane filmindeki rolünden.
 4. 4. Melis Buse Betkayan

  Kısmetse Olur gelin adaylarından Melis Buse iç mimar olarak tanıtıldı. Oysa o da bir oyundan ibaret. Yarışmada hırçın bir aşık olarak rol kesen Melis Buse cast ajansında manken.
 5. 5. Tankut Denker

  Tankut Denker Kısmetse olur izleyicisine profesyonel masaj terapisti olarak tanıtıldı. Sözüm ona ABD'den gelen bir damat adayı. Gerçek mi derseniz... Hayır o da bir proje ürünü. Tankut Denker ABD'den çok Türkiye'de yarışmadan yarışmaya gezen biri. Bu kare katıldığı yemek yarışmasından. Show TV'deki Şeflerin Düellosuna katılmış ve birinci seçilmiş.
 6. 6. Ayça Beğen

  Kısmetse Olur yarışmasında Emre ile aşk yaşayan Ayça Beğen tam bir skandal. Zira sözde gelin adayı aslında evli barklı. Kocası da bir dizi oyuncusu. Ayça Beğen 5 yıl önce evlenip boşandığını söylemişti. Gerçekte ise 31 Temmuz 2015 tarihinde evlenmiş. Üstelik bir kaç ay öncesine kadar da eşiyle olan boy boy aşk resimleri bulunuyor. Yani iddia ettiği gibi bekar değil hala evli. Ayça'nın kocası Küçük Ağa dizisinde rol almış o da bir oyuncu.
 7. 7. Emre Ubeyli

  Emre Ubeyli Kısmetse olur izleyicilerine fitness antrenörü olarak tanıldı. İzleyici de buna inandı. Ancak o da gerçek değil. Gerçekte Emre Ubeyli, Cast ajansında oyuncu ve manken. Kısmetse Olur evine damat adayı olarak kiralanmış
 8. 8. Ceyda Kırıcı

  Kısmetse Olur gelin adaylarından Ceyda Kırıcı da sporcu olarak lanse edildi. Kısmetse Olur evindeki gelin ve damat adaylarının birbirlerini tanımadığı söyleniyordu. Peki öyle mi? Bakın Ceyda kiminle elele. Ceyda Kırıcı, damat adaylarından Adnan ile hayli yakınmış.
 9. 9. Daniella

  Daniella Kısmetse Olur evindeki bir diğer 'sözde' gelin adayı. TRT'deki Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde oynayan Daniella, bir Arap klibinde de boy göstermiş.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 900 gösterim
 • Twitter: 783 gösterim

 • Toplam Viral: 34.197 gösterim
 • Toplam Seed: 25.737 gösterim
 • Toplam Direkt: 36.368 gösterim
 • Viral Puan: 3,74