50.306 gösterim
2,62 viral puan

İngiltere'nin Gözde Şehri Manchester'da Yapılacak En İyi 7 Şey

İster gündüz düşkünü olun, ister şehrinizle yeniden tanışmak isteyin, burada yapılacak neredeyse çok şey var, bu yüzden sizi baştan çıkarmak için nihai Manchester listesini bir araya getirdik.
VeliEray 06.03.2021 saat 13:14
 1. 1. Manchester Müzesi'ni ziyaret etmek

  Manchester Müzesi'nin kapsamlı koleksiyonunda, Stan adındaki fosilleşmiş Tyrannosaurus Rex'ten Luksor ve Thebes'ten gelen 20 insan mumyası da dahil olmak üzere 16.000'den fazla antik Mısır eserinin mezar benzeri bir sergisine kadar her şeyi bulacaksınız.
 2. 2. Chinatown'a gitmek

  Manchester'daki Chinatown, şehir merkezindeki bir avuç blok içinde yoğunlaşan çok çeşitli restoran, fırın, işletme ve süpermarketleriyle Avrupa'nın en büyük Çin şehridir.
 3. 3. Beech Road'da yürüyüş ve kahvaltı

  Beech Road, Chorlton banliyösünde sabah yürüyüşü yapmak ve kahvaltı etmek için harika bir yer.
 4. 4. City, United ve Ulusal Futbol Müzesi'ne gitmek

  Sporla daha genel bir ilgisi olanlar için NFM, takımınızın lig geçmişini araştırmak, futbol becerilerinizi test etmek ve güzel oyunun tarihini öğrenmek için harika bir fırsat sunuyor.
 5. 5. Town Hall'u ziyaret etmek

  Sherlock Holmes Kaptan Amerika gibi filmlerden hatırlayacağımız yer ve çevresi tursitlerin en uğrak mekanları arasında yer alıyor.
 6. 6. Manchester Merkez Kütüphanesi ziyareti

  Bu inanılmaz mimari parçası mutlaka görülmesi gereken bir yer. Hogwarts havası yaratıyor ve sınırsız kaynağıyla gezinize biraz da kültür katmak için bre bir.
 7. 7. Ve tabii City-United derbisini izlemek

  Hepimiz Manchester'e gidip derbiyi yerinde izleme şansına sahip değiliz. Fakat, Tuttur size bu derbiyi izleme imkanı da sunuyor. Tuttur'da kupon yap, S Sport Plus aylık üyeliği indirimli olarak al ve bu heyecanı sen de yaşa. Üstelik yapacağın ilk kuponda 30 liraya varan hediye de cabası.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 13.879 gösterim
 • Twitter: 221 gösterim

 • Toplam Viral: 13.551 gösterim
 • Toplam Seed: 19.179 gösterim
 • Toplam Direkt: 17.576 gösterim
 • Viral Puan: 2,62