2.080 gösterim
11,18 viral puan

Cumali Özkaya'dan Hayranlarını Şaşırtan Aynalar

Müzik Dünyasına giriş yaptığı günden bu güne ses getiren projelere imza atan ve geçtiğimiz yıl çıkardığı “Tekirdağın Üzümü” single  ile Youtube Dünya müzik listelerine giren ilk türkücü olmayı başaran Cumali Özkaya yeni single  ile 2018 yılına da imzasını atmaya hazır.
SelimCan 20.02.2018 saat 15:11
  1. Vizyonu ile imza attığı her projesi fark yaratan başarılı prodüktör Hasan Basri’nin imzası ile hazırlanan bu single ile müzik severler karşısında yine bambaşka bir Cumali Özkaya buldu.
  2. Otantik türküleri modern ve geleneksel sound’larla birleştirerek kendine has tarzı ile yorumlamasına alıştığımız Cumali Özkaya, bu single ile hayranlarını şaşırttı ve her çalışmasında olduğu gibi bu single da müzik severleri bambaşka bir Cumali Özkaya ile tanıştırmaktan geri kalmadı. Bu seferde bu toprakların duygusunu taşıyan duygu yüklü bir beste ile hayranlarının karşısına çıktı. Bu beste daha önce Salim Dündar, Zuhal Olcay ve Gülay tarafından da yorumlanan Aynalar şarkısı. Bu toprakların en dinamik seslerinden bir olan Özkaya, Aynalar şarkısına yaptığı cower’la farkını ortaya koydu ve şarkıyı bambaşka bir yere taşıdı.
  3. Merhum bestekar ve söz yazarı Ziya Metin Eryürek’e ait Aynalar şarkısının düzenlemesi Mehmethan Dişbudak’a ait. Sevilen yorumcu yeni projenin imaj fotoğrafları için yine ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin objektifine poz verdi. Tüm görsel tasarımlar Sercan Özen tarafından hazırlandı. Duygusal şarkının algı dışı klibinin yönetmenliğini Ramazan Arslankaya üstlendi.
  4. Yorumculuğu, görselliği, söylemleri, duruşu ile farkını her projesinde ortaya sunan Cumali Özkaya “ Türküler ve şarkılar elbise gibidir, üzerime giydiğimde yakıştığını düşündüğüm elbiseyi nasıl keyifle giyiyorsam, türküler ve şarkılarda öyle benim için, ruhuma, sesime ve bu topraklara yakıştığını düşündüğüm tüm eserleri yorumlarken inanılmaz duygulara varıyorum. Aynaları da aynı duygularla seslendirdim ve müzik severlerinde dinlerken benim gibi duygu yoğunluğuna ulaşacağına ve keyifle dinleyeceklerine inanıyorum” dedi. Cumali Özkaya’nın yeni teklisi “Aynalar” tüm dijital platformlarda yerini aldı.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 13 gösterim
  • Toplam Seed: 186 gösterim
  • Toplam Direkt: 1.881 gösterim
  • Viral Puan: 11,18