SelimCan
Puanı : 1146558.75
çalışmak, çalışmak, çalışmak

Hakkında

cam binadan selamlar...
 • BUSMEK Balkanlar'da da Takdir Topluyor

  Karadağ ve Bosna Hersek’teki kursların ardından sertifika törenleri ve sergi açılışlarını gerçekleştiren BUSMEK’e ilgi Balkanlarda da gün geçtikçe artıyor. Karadağ Podgoritsa Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. `Cihan Özdemir` ve Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü `Kültür` ve `Sanat` Koordinatörü Murat Sedat Sert, BUSMEK’i merkezinde ziyaret edip, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  23.06.2017 15:09
 • Bayram Öncesi Tatlı İmalathanelerine Baskın

  Osmangazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile `Sağlık` İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi `tatlı` imalathanelerini denetledi. Hijyenik ortamlarda üretim yapmayan imalathanelere belediye ekipleri tarafından tutanak tutuldu.

  22.06.2017 10:24
 • 5 Fotoğrafla Yetim Çocukların Yüzünü Güldüren BUSKİ

  BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, ihtiyaç sahibi yetim çocuklar ve aileleri ile Suriye’deki iç savaşta yetim kalan çocukların `eğitim` başta `olmak` üzere her türlü ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 2014’te kurulan Kalbi Selim `Eğitim` `Kültür` ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Çetinavcı, dernekte `eğitim` gören yetim çocuklara kırtasiye malzemelerinden oluşan BUSKİ `hediye` seti `hediye` etti.

  20.06.2017 16:44
 • Türk Babalarının Çocuklarına Kurmaktan Asla Vageçmedikleri 14 Klasik Cümle

  Fatih Belediyesi Babalar Günü'ne özel Türk Babası sözlerini bilboard haline getirmiş. Bazılarına babalarımızın azarı, bazılarında da tavsiyeleri var. Hepimiz bunların hemen hepsini duymuşuzdur babalarımızdan.

  16.06.2017 16:27
 • Bursa Büyükşehir’den Jandarmaya Anlamlı Hediye

  Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 178’inci kuruluş yıldönümü farklı etkinliklerle kutlanırken, Jandarmaya en anlamlı `hediye` `Bursa` Büyükşehir Belediyesi’nden geldi. Büyükşehir Belediyesi tarafından İl Jandarma Komutanlığı’na kazandırılan ve özel donanımlara da sahip olan `spor` salonu, teşkilatın 178’inci kuruluş yıldönümünde törenle hizmete açıldı. `Bursa` JÖH taburunun ilk şehidi olan Uzman Çavuş Ümit İnan’ın adı verilen `spor` salonunun açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, huzurlu bir şehir, huzurlu bir ülke için üzerlerine düşen görevi yapmaya devam edeceklerini söyledi. `Bursa` Valisi İzzettin Küçük de gerek emniyet ve jandarmaya gerekse `eğitim` kurumlarına yeni yeni tesisler kazandırması nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

  15.06.2017 13:58
 • Osmangazi Belediyesi’nin Kosova'da Kurulan İftar Çadırından 3 Güzel Kare

  Osmangazi Belediyesi, Kosova’nın Priştine kentinde düzenlediği iftar yemeği ile binlerce insanı aynı sofra etrafında buluşturdu.

  15.06.2017 12:14
 • Bursa’dan Batman’a Bayram Hediyesi

  `Bursa` Büyükşehir Belediyesi, ‘Bursa - `Batman` Gönül Köprüsü’ projesi kapsamında gıda, çocuklara yönelik `kıyafet` ve oyuncaklardan oluşan bir yardım tırını bayram hediyesi olarak Batman’a gönderdi. `Bursa` Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, doğudan batıya, kuzeyden güneye `kardeşlik` tesis edilmesi, tek yürek olunması ve yüreklerin toplu atması için bu tür `kardeşlik` projelerinin önemli olduğunu söyledi.

  14.06.2017 16:37
 • Türkiye'de Bıkmadan Usanmadan Çocuklar ve Onların Geleceği İçin Çalışan 7 Kurum

  Onlar bizim geleceğimiz. Hal böyle olunca onlara iyi bakmamız, koruyup kollamamız da şart.

  12.06.2017 10:57
 • Gemlik Meydanı Denizle Bütünleşiyor

  Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan Gemlik Sahil Düzenleme Projesi kapsamında sahilde bulunan çay bahçeleri kaldırılırken, meydanla denizin bütünleşmesi sağlanmış oluyor. Proje kapsamında 3 bin 500 metrekare alanda dolgu çalışması yapılırken, Manastır’dan Suni ipek fabrikasına kadar uzanan sahil boyunca yürüyüş yolları ve rekreasyon alanı düzenlemeleri yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik’i gerçek anlamda bir sahil kenti haline getirecek projenin yaklaşık 10 milyon TL’ye mal olacağını söyledi.

  09.06.2017 13:58
 • Osmangazi, OKİM’le İş Sahibi Yapıyor

  Osmangazi Belediyesi’nin, istihdama katkı sağlamak amacıyla kurduğu Osmangazi Kariyer İstihdam Merkezi (OKİM), `iş` arayanları `iş` sahibi yapmaya devam ediyor. İşveren ve `iş` arayanlar arasında köprü görevi gören OKİM, 2017 yılının ilk 5 ayında 221 vatandaşı `iş` sahibi yaptı.

  08.06.2017 16:25
 • Sayfa :

  Hakkında

  cam binadan selamlar...