2.088 gösterim
1,66 viral puan

Sosyal Medyadaki Karalamalara Karşı Ülkenizi Savunmanın Yolu

Sosyal medyada özellikle Türkiye için karalama çalışmaları yoğun olarak yapılmakta. İsrail bunun için bir çare bulmuş. Ancak, bizde zaten bu karalamalara cevap vermenin yolu mevcut.
CanOlgan 02.08.2017 saat 15:49
 1. İsrail gazete ve internet siteleri sürekli ACT.Il uygulamasının reklamını yapıyor

  Bu uygulamayı indirdiğinizde sosyal medyada İsrail ile alakalı olumsuz içeriklere ulaşıp onlara cevap vererek İsrail halkı ülkesini internet üzerinden savunuyor
 2. Ancak, biz bunu zaten 1 yıldır yapıyoruz. TruenewsTurkey sayesinde

  TruenewsTurkey'de de yabancı site ve ortamlardan Türkiye ile alakalı olumsuz içeriklere ulaşabiliyor ve onlara cevap verebiliyorsunuz.
 3. İsrail'in ACT.Il uygulaması varsa bizde de TruenewsTurkey var

  Türkiye ile ilgili karalamalar ve yalanları onları paylaşanların yüzlerine vurup ülkemizi bu planlı saldırılara karşı korumak ve kollamak elimizde. Sadece üye olmak yeterli. Kendiniz içerikleri çevirebilir ya da çevrilmiş içeriklere cevap verebilirsiniz.
 4. Herkesin bildiği gibi, mücadeleler artık savaş meydanlarında veya masalarda yapılmıyor. İnternet ve sosyal medya artık büyük önem taşıyor

  Bilinçli gençler olarak bizim de ülkemizi savunmak adına yapabileceğimiz, kara çalanlara haddini bildireceğimiz bir ortam TruenewsTurkey.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 51 gösterim
 • Toplam Seed: 1.255 gösterim
 • Toplam Direkt: 782 gösterim
 • Viral Puan: 1,66