73.197 gösterim
63,59 viral puan

Günümüzde Bile İnsanların Hala Var Olduklarına İnandığı 16 Efsanevi Yaratık

İnsanlar böyle şeylere inanmayı seviyor. Kimi zaman renksiz hayatlarımıza renk katıyor bu tip inançlar. Görüntülere gelirsek, hemen hepsi bulanık.
CanOlgan 16.01.2017 saat 13:52
 1. 1. Koca Ayak

  Özellikle ABD'de birçok yerde görüldüğü iddia edilir. Fotoğrafları ise daima fludur. Ancak, bu varlığın yaşadığına ve nesli tükenmiş bir primat türü olduğuna inananlar mevcut.
 2. 2. Denizkızları

  Bu efsanevi kızlar özellikle Avrupa ve Asya efsanelerinde sürekli yer bulurlar. Gördüklerini iddia eden denizcilerin sayısı da hayli fazla.
 3. 3. Vampirler

  Popüler kültürün en önemli karakterlerinin başında gelirler. Olayları basittir. Isır, kan iç, istediğini vampire dönüştür.
 4. 4. Pukwudgie

  Kızılderililerin inandığı tuhaf yaratıklar. Çocukları kaçırırlar ve sihirli güçleri vardır bunların.
 5. 5. Loch Ness Canavarı

  En meşhur canavarlardan. Hatta, fotosunu da hemen herkes görmüştür. Arada sırada görünen bu İskoçyalı canavar kendisini hatırlatmayı seviyor.
 6. 6. Ahool

  Java Adası'nın meşhur uçan yaratığı. Dev bir kuş olduğu söyleniyor. Tabii, adanın turizmi için uydurulmuş olma olasılığı yüksek.
 7. 7. Kertenkele Adam

  Güney Carolina'da bulunan bir bataklıkta yaşadığına inanılan varlık. İnsanlar sürekli yaratığı gördüklerini söylüyor. Resim ve videoların ise hepsi tabii ki bulanık.
 8. 8. Jersey Şeytanı

  200 yıl önce, insan bir anneden doğmuş, boynuzlu ve kanatlı bir iblis 1909 yılındaki polis raporlarında bir mahalledeki tüm evlerin çatısında garip pençe izleri görüldüğü yazmakta.
 9. 9. Kelebek Adam

  ABD'de varlığına inanılan, kırmızı gözlü ve kanatlı bir yaratık. Birçok kişi polise bu varlığı gördükleri hakkında ihbarda bulundu. Eğer, bu yaratık görüldüyse o muhitte kötü şeylerin yaşanacağına hala inanan insanlar var.
 10. 10. Wendigo

  Kanada'da varlığına inanılan, yerı canavar yarı insan zombi benzeri, insan yiyen bir yaratık.
 11. 11. Korrigan

  Bir çeşit orman perisi. Bu yaratıkların kimi çok güzel olduklarını söylerken kimileri de çirkin cüceler olduklarını iddia eder.
 12. 12. Kraken

  Efsanevi dev ahtapot. Gemileri batırır, denizin en derin yerlerinde yaşar Yine denizciler ve sahil kasabası insanları birçok kez gördüklerini iddia etmiştir.
 13. 13. Vahşi insanlar

  Kabilelerden bahsetmiyoruz. Bunlar bedenen insanlardan daha farklı. Daha kıllı, daha iri ve daha atik. Bazı bilim insanları Neandartellerin kalan son üyeleri olduğunu söyler.
 14. 14. Uzaylılar

  Belki de gerçeğe en yakın bunlardır. UFO görüntüleri, uzaylı fotoları ve kaçırıldığını iddia eden insanlar hemen her ülkede mevcuttur.
 15. 15. Kurtadamlar

  Dolunay vakti dönüşüp ava çıkarlar. Dizi ve filmlerin vazgeçilmez unsurları halindedirler.
 16. 16. Van Gölü Canavarı

  Bir dönem tüm ülkeyi epey meşgul etmiş olan su yaratığı. Kendisini net olarak göremesek de hakkında birçok komplo teorisi vardı.

  Siz de bu varlıklara inanıyor musunuz?

Yorumlar

Siz de bu varlıklara inanıyor musunuz?

Evet, bence hepsi var 8%
Bazılarına inanabilirim 45%
Alayı kolpa 47%
170 kişi anonim olarak Evet, bence hepsi var cevabını verdi
922 kişi anonim olarak Bazılarına inanabilirim cevabını verdi
959 kişi anonim olarak Alayı kolpa cevabını verdi
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 63.268 gösterim
 • Twitter: 97 gösterim

 • Toplam Viral: 63.671 gösterim
 • Toplam Seed: 1.151 gösterim
 • Toplam Direkt: 8.375 gösterim
 • Viral Puan: 63,59