209.477 gösterim
4,09 viral puan

İnsanların İnternet Ortamlarında Paylaştıkları En Samimi ve En Komik 15 İtiraf

Tanıdğınız insanlara bu çeşit itiraflarda bulunamazsınjız. İnsanlar da bu ihtiyaçlarını kullanıcı adları altında yabancılara itirafta bulunarak karşılıyorlar. Hayli ilginç ve tuhaf olanlar var.
KeremAs 07.09.2015 saat 10:52
 1. 1. şeytanınhocası, erkek 24, Manisa

  "03.06.2007 tarihinde Aydın bulvarda bir elinde ayakkabısı ve gömleğiyle diğer eliyle pantolonunu tutarak koşan ben; yüz metre denemeleri yapmıyordum, Sevgilimin kocasından canımı kurtarma derdindeydim. Can derdindeyken çarptığım ve özür dileyemediğim tüm yuttaşlarımdan ikişer kez özür dilerim. Üçüncüsü olmayacak söz. Hayatımda hiç bu kadar yusuf yusuf olmamıştım. Düşürdüğüm cüzdanımı bulanlara kredi kartlarımın borçları mirastır. "
 2. 2. gepose, erkek 34, İstanbul

  "Yılbaşı gecesi arkadaşlarımla çıkıp rahat bir şekilde eğlenebilmek için karımı yaklaşık bir haftadır başka bir şehirde yaşayan annesine gitmesi ve yılbaşını orada geçirmesi için kandırmaya çalışıyorum. Baktım olacak gibi değil kızımı devreye soktum. Birkaç gün üst üste, Anne ben anneannemi çok özledim'' deyip durdu. Sonunda karım dayanamadı ve sonuç başarılı. Kaynanam yılbaşını geçirmek üzere bize geldi... "
 3. 3. 126bis, erkek 24 , İstanbul

  "Genital sistem enfeksiyonu şüphesiyle gelen 70 yaşlarında bir hastaya şikayetlerini aldıktan sonra, "Şüpheli cinsel ilişkiniz var mı?" diye sordum. Hastanın "Geçti bizden." demesini beklerken "Her hafta gittiğim biri var, tanıdık artık, şüpheli sayılmaz." cevabıyla dumur oldum. Be amca gide gele samimi olmuşsunuz tamam da bu korunmaman için bir sebep değil ki... Hadi onu geçtim her hafta diyerek benim psikolojimi niye bozuyorsun ya?"
 4. 4. kingsize... erkek 30 , İstanbul

  "Hayatımda yaşadığım en uzun cinsel aradan sonra gelen telefonla evden fırladım ve taksiye bindim, o an nasıl bir heves yapmışsam taksicinin "Nereye gidecektiniz?" sorusuna "Sevişmeye!" deyiverdim. Bununla kalsa gene iyi; taksici abimizin "Belinize kuvvet de, hangi semtte sevişecektiniz?" sorusuyla bir anda lavlar içinde yandım yandım kül oldum, O yol bitmedi, zaman geçmek nedir bilmedi."
 5. 5. pinkydream, kadın 27 Hollanda

  "Kızım erkek kardeş istediğini söyledi. İsmini bile bulmuş; Uğur. "Olunca koyarız kızım" dedim. Tutturdu istiyorum adını uğur koyalım diye. Olayı abartıp ağlayıp sızlanmaya başlayınca sinirlenip: "Olmayınca, konmayacağını biliyorsun kızım" dedim. Sevgili kocamsa mırıldanarak: "Olmayınca konmayacağını bilebilir de konmayınca olmayacağını bilmiyor daha." dedi! Çok dertli gördüm ikisini de... "
 6. 6. höddük, erkek 24, Kayseri

  "Kurban Bayramı´nda gecenin bir yarısı marketin onunde bir grup adamın arasında baygın kadını göremeyip onu keçi zanneden ve üstüne bir de utanmadan ´Allah kabul etsin abi´ diyen bana bir alkış istiyorum. "
 7. 7. odeisus, erkek 27 , İstanbul

  "Temmuz 2006. O zamanki kız arkadaşım telefon açtı ve kendisini Yenikapı İskelesi'nden almamı istedi, Kabul ettim. Tam evden çıkacakken annem kendisini Fatih'e bırakmamı, arkadaşına oturmaya gideceğini söyledi ve yola çıktık. Yolda ön yolcu koltuğunun hemen kenarında yeni alınmış bir kadın ayakkabısı görünce kendi kendime "Kimin lan bu?" deyip hem anneme hem de kız arkaşıma yakalanma korkusu ile, anneme çaktırmadan ayakkabıyı alıp, e-5 üzerinde camdan attım. Sonuç; ayakkabısının teki olmadığı için oturmaya gidemeyen ve sinirden söylene söylene dönen annem, kendisini karşılamaya annemin de geldiğini düşünen ve yol boyunca sırıtan kız arkadaşım, "Hazır annem evde yokken iki dakika eve gider sevişiriz." hayalleri suya düşen ben... "
 8. 8. angelus77, erkek 25 , İstanbul

  "Hadi ben kameraların olduğunu unutup ofiste kasıklarımı kaşıdım. Hatta daha da ileri gidip elimi pantolonuma soktum. Ama güvenlikçi abi sana ne oluyor da telefon açıp birinci çinkoyu yapıp yapmadığımı soruyorsun?"
 9. 9. cikkoo, kadın 26 , İstanbul

  "Yengemin burun ameliyatından sonra elinde bir demet çiçekle gelen abimin inceliğini, kurduğu cümleyle daha bir iyi anladık. "Hatun kokla bakayım burnun çalışıyor mu?""
 10. 10. yaşlımanken, kadın 43 , İstanbul

  "Kocamın ilişkisi olduğunu öğrendim. Kadının kocasına telefon açıp "Karın kocamın 8 ayda 40 milyar parasını yedi." dedim. "Yok canım, ben biliyorum o kadar olmadı daha." dedi! Magmanın kapısının tüm kanatlarını açın ey ahali! Arkadaş boynuzları yüzünden tek kanattan geçemez de. benim ondan önce gittiğimi söylememe gerek var mı? "
 11. 11. magir, kadın 22 Adana

  "Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, Yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. Dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee... " Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?" "
 12. 12. h@dic@nımsende, kadın 29 Eskişehir

  "Monoton giden evliliğimizi renklendirmek için uzmanları dinledim ve eşime beraber banyo yapmayı teklif ettim. Kulağına eğildim ve banyoda bana neler yapacağını sordum. Aldığım ''Sokacam'' cevabıyla bir anda kendime geldim. Benim ne ile evli olduğumu anladınız sanırım."
 13. 13. topal_karinca, erkek 29 , yurtdışı

  "Everest'in eteklerinde İrlanda ikinci lig takımlarının flama ve bayraklarının dahi olduğu bara, bizden de olsun, Türk dokusu bulunsun diye astığım Fenerbahçe formamın üzerine "y... ğımı ye fener!" yazan eleman, allah belanı versin. "
 14. 14. sus_yoksa, kadın 24 Antalya

  "Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 tl" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 kuruş ve iki adet 25 kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz."
 15. 15. beyazzeytin, kadın 38, Konya

  "Oğlum, uzun zamandır görüştüğü kızı benimle tanıştırması için yaptığım tüm ısrarları kızın utandığı bahanesiye geri çeviriyor. Geçen günü oğluma çay ve kek götürmek üzere odasına süzüldüğümde msn'de sohbet ederlerken kızı gördüm, üstelik göğüslerini açıp gösterirken. Hayırlı olsun."

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 102.979 gösterim
 • Twitter: 492 gösterim

 • Toplam Viral: 104.009 gösterim
 • Toplam Seed: 51.257 gösterim
 • Toplam Direkt: 54.211 gösterim
 • Viral Puan: 4,09