3.076 gösterim
13,32 viral puan

Bedri Baykam'dan Kadına Şiddet ve Tecavüze Karşı Çözüm Önerisi

Ressam Bedri Baykam, "Türk’ün seksle imtihanı" başlıklı yazısında şı-unları söyledi:
CanOlgan 30.03.2016 saat 13:38
  1. "Sevgili muhafazakar devletimiz, ülkede cinsel eğitim verip, sexshop ve randevu evlerini serbest bırakmadığı müddetçe veya halkımız flörtün fahişelik olmadığını anlamadıkça, sevdiğimiz gencecik insanlarımız, muhafazakarlık eliyle adım adım delirtilen kuşağın sapkın ve saptırılmışları olarak, etrafa şiddet ve ölüm saçabilecek kıvama gelmiş oluyor! Neden-sonuç ilişkisi, aynen terör konusunda olduğu gibi fazlasıyla açık!

    Bu arada yurt içinde bir kıza “konuşma” teklif etse, ailesi tarafından top tüfekle kovalanacak olan gencimiz, bir randevu evine gidip yaşamı “içinden “ deneyimle görmek istese, artık bunu yapamaz. 80 darbesi ertesinde Sadettin Tantan, büyük bir zekayla randevu evlerini kapattıktan sonra o alternatif de tıkanmıştır ve fuhuş bu sefer kontrolsüz olarak sokaklara taşmıştır.

    İşte bu ortamlarda, “Allah, Allah, nereden çıktı bu?” diyebileceğiniz bir şekilde çocuklar kaybolur, cesetleri çöplerde çıkar, yüreğimiz yanar. Kız-erkek demeden öğrencilere tecavüz edilir. Genç kızlar kaçırılıp öldürülür. En şanslıları, tehditlerle konuşmayacağı düşünülen ve yaşamasına müsamaha gösterilenlerdir."
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 7 gösterim
  • Toplam Seed: 231 gösterim
  • Toplam Direkt: 2.838 gösterim
  • Viral Puan: 13,32