7.241 gösterim
4,49 viral puan

Swinger Partisine Polis Baskını

Swinger Yapan Çifte Baskın Yapan Polis Erotik Dansla Karşılandı.
VeliEray 26.02.2016 saat 16:06
 1. Olay Adana’da meydana geldi. İnternet üzerinden swinger (eş değiştirme partisi) yaptıkları tespit edilen karı-kocayla irtibata geçen polis ekipleri kapıya geldiklerinde, 29 yaşındaki Nazire Ç.’nin erotik dans gösterisiyle karşılaştı. Suçüstü baskın yapan polis ekipleri Nazire Ç. ve eşi Canan Ç.(41)’yi göz altına aldı.

  'Cinsel iktidarsızlığım vardı' diye ifade veren Canan Ç. 'fuhuşa aracılık yapmak, para karşılığı fuhuş yapmak ve yer temin etmek' suçlarından tutuklandı, müşteri sandığı sivil polisleri kapıda erotik dansla karşılayan eşi Nazire Ç. ise serbest bırakıldı.

  Adana’nın merkez Yüreğir ilçesinin Cumhuriyet Mahallesinde oturdukları belirlenen Nazire ve Canan Ç. çifti internet üzerinden açtıkları sayfadan, çiftlerle tanışıp para karşılığı seks partileri düzenlediler. Polise ihbarı gelen olayda ‘Alev-Efe’ takma adını kullanan çifti takibe alan polis Nazire ve Canan Ç. ile arkadaşlık kurdu. Polislere 700 TL karşılığında ilişki teklifinde bulunan çift, polisle anlaşma sağladı. Kendi adreslerini veren çift operasyon için gelen sivil polis ekiplerini erotik dansla karşıladı. Parayı alan Nazire ve Canan Ç. çifti parayı aldıktan sonra gözaltına alındı. Ahlak Büro Amirliği’ne götürülen çiftin burada ifadeleri alındı. Nazire Ç. İfadesinde şöyle dedi: "4 yıl önce oğlum öldü. Eşim de esnaf olduğu için onun da işleri iyi gitmedi, maliyeye borcu vardı. Ben de zevk almak için yaptığım grup seksi artık parayla yapmaya başladım. Birlikte olduğum çiftlerden 1500- 2000 lira para almaya başladım. Ancak ben bu işi daha çok fantezi için yapıyorum."

  Cinsel iktidarsızlık yaşadığını açıklayan Canan Ç. de, eşinin ise cinselliğe düşkün olduğunu, bu nedenle çiftlerle fantezi amaçlı fuhuş yaptıklarını söyledi. Nazire Ç. ifadesinin ardından serbest bırakılırken, 'fuhşa aracılık ve yer temin etmek' suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Canan Ç. mahkemece tutuklandı.

  ev
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 57 gösterim
 • Twitter: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 263 gösterim
 • Toplam Seed: 1.613 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.365 gösterim
 • Viral Puan: 4,49