57.225 gösterim
4,40 viral puan

Dünyada 2015 Yılının En Aptal 7 Suçlusunun Yakalanış Hikayeleri

Suç dünyasında var olmak birazcık da zeka gerektiren bir Ki, zeka bu arkadaşlarda pek yok gibi.
CanOlgan 25.12.2015 saat 15:03
 1. 1. Nicholas Grove

  Kendisi hapisten kaçtı. Hapis yıllarının ardından bir tatili hak ettiğini düşünüp tatile çıktı ve fotoğraflar çektirip Instagram hesabından paylaştı. Polisler de elleriyle koyduğu gibi buldu.
 2. 2. Logan Shaulis

  Sarhoş olduktan sonra polis gibi davranıp yolda çevirme yapmaya başladı. Bir sürü insanın kimlik kontrolünü yaptı. Ehliyet, ruhsatlara baktı. Gerçek polisler olay yerine gelince foyası meydana çıktı.
 3. 3. Adam Hirtle

  Kurşun yarasının nasıl hissettirdiğini merak etti ve kendisini ayağından vurdu. Çevredeki polisler silah sesinden dolayı olay yerine geldi ve kendisini göz altına aldı.
 4. 4. David Wilson

  Kendisi Indy Car yarışları tutkunu. Ancak, karısı Nascar yarışlarının daha iyi olduğunu söyleyince sinirlenip karısını boğarak öldürmeye çalıştı. Çevredeki polisler bir cinayeti önledi.
 5. 5. April Lee

  Bir lokantaya girip yiyip içti. Hesabı Tanrı'nın ödeyeceğini söyleyerek mekandan ayrılmaya çalışsa da başarılı olamadı.
 6. 6. David Spurlock

  Hapiste yatıyordu, ancak tahliye zamanı gelmişti. Hapisten çıkmak istemedi. Bunun üzerine gardiyanlar zor kullanmak zorunda kaldı. Hapisten çıkmamak için büyük çabalar harcadı ve başarılı oldu. Görevlilere saldırmaktan yeniden hapse atıldı.
 7. 7. Amber Wattford

  Kocası kelepçelenip tutuklandı. Pusuda bekleyen kadın içinde kocasının bulunduğu polis arabasını çaldı ve kaçmaya başladı. Bu kaçış çok uzun sürmedi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 28.181 gösterim
 • Twitter: 62 gösterim

 • Toplam Viral: 28.329 gösterim
 • Toplam Seed: 13.008 gösterim
 • Toplam Direkt: 15.888 gösterim
 • Viral Puan: 4,40