62.816 gösterim
3,32 viral puan

Günümüz Dünyasında Hala Varlıklarını Sürdüren Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli 8 Gizli Örgüt

Bunlardan bir kısmının adını duymuş olsanız da gölgeler arasında saklanıp kendilerini belli etmeyen örgütler de var. Amaçları da gayet karanlık
VeliEray 01.12.2015 saat 15:57
 1. 1. Kafatası ve Kemikler Yoldaşlığı

  1832 yılında Yale öğrencileri tarafından kuruldu. Komplo teorilerinde çokça isimleri geçiyor. Yeni üyeyi bir tabuta çırılçıplak yatırıp en uç cinsel fantezisini anlatmasını istiyorlar.
 2. 2. Bilderberg Kulübü

  1954 yılında bir grup zengin tarafından kuruldu. Komplo teorilerinde sürekli adları geçiyor. Büyük Buhran'ı bu grubun gerçekleştirdiği ve 80 sonrası birçok terör eylemini de bu grubun finanse ettiği söyleniyor.
 3. 3. Alman Thule Cemiyeti

  1919 yılında Münih'te kurulan, Nazilerin öncüsü olan dernek. Hitler de bizzat bu birliğin içindeydi. Dünyanın düzeni ve refahı için nüfusun azalması gerektiğini düşünüyorlardı.
 4. 4. Masonlar

  En bilindik örgütlerden. Kendilerini genellikle hayır işleriyle ön plana çıkartıp alttan alta başka şeylerle uğraştıkları sanılır.
 5. 5. 9 Melek Yoldaşlığı

  Satanizm temelli bir grup. İnsan kurban etmenin insanlık adına büyük faydalarının olacağını savunuyorlar. İsimleri çok fazla zikredilmese de hayli tehlikeliler.
 6. 6. Klu Klux Klan

  Filmlerde bolca gördüğümüz ırkçı örgüt. Beyaz ırkın üstünlüğüne inanıp diğer ırkların yok edilmesi veya beyazlara hizmet etmesini arzularlar. Faaliyetleri halen devam etmekte.
 7. 7. İlluminati

  Dan Brown'un kitaplarıyla yakından tanıdığımız bu örgütün dünyayı yönettiği söylenmekte. Özellikle sanat ve kültür alanında insanların beyinlerini yıkamaya yönelik çalışmaları olduğunu belirtenler yoğunlukta. Dünyada yaşanamkta olan tüm önemli olayların İlluminati kontrolünde gerçekleştiğine inananların sayıları oldukça fazla.
 8. 8. Ashoka'nın 9 Bilinmeyen Adamı

  Hindistan temelli bu örgütün sadece 9 üyesi olmasına rağmen dünyanın en tehlikeli gizli örgütü olduğu söyleniyor. Bazılarına göre çoktan yok oldular. Bazılarına göreyse halen varlıklarını sürdürüyorlar.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 25.898 gösterim
 • Twitter: 319 gösterim

 • Toplam Viral: 26.686 gösterim
 • Toplam Seed: 18.949 gösterim
 • Toplam Direkt: 17.181 gösterim
 • Viral Puan: 3,32