9.760 gösterim
3,67 viral puan

"Robinson Crusoe & Cuma" Filminin Merakla Beklenen Teaserı Yayında!

Çizgi roman okurlarının 17 yıldır mizah dergilerinden takip ettiği “Robinson Crusoe & Cuma” filminin beklenen teaserı nihayet yayınlandı! Teaser sinema salonlarında da gösterilmeye başlandı!
mustafaumit 29.07.2015 saat 13:45
 1. Yapımcılığını Film Bahçesi’nin üstlendiği, serinin yazarı ve çizeri Gürcan Yurt’un senaristliğini ve yönetmenliğin yaptığı filmde Robinson Crusoe karakterini Serhat Kılıç, Cuma’yı ise John Nyambicanlandırıyor. Issız adadaki serüvene dahil olan Viktor ve kızları rollerine ise Beyti Engin, Damla Debre veEbru Yücel isimleri hayat veriyorlar. Küba'da 6 hafta boyunca gerçekleşen çekimlerde ayrıca Robinson’un İngiltere’deki gençlik anılarının anlatıldığı sahnelerde sürpriz isimler de seyirciyle buluşacak.Film için, yaşadığı ülke Malawi'den çekimlerden 6 ay önce Türkiye'ye getirilerek, Cuma'yı canlandıran Jhon Nyambi'ye Türkçe eğitimi ve oyunculuk dersleri verildi. Serhat Kılıç'ın canlandırdığı Robinson ve Beyti Engin'in canlandırdığı Viktor karakterlerinin saçları protez olarak, Amerika'da Holywood yıldızlarının hair stylist uzmanlarına yaptırıldı.Mekanları, kostümleri ve hikayesi ile çizgi romanlardaki atmosferi birebir perdeye yansıtan film 4 Eylül’de seyircisiyle buluşacak. Şimdiden büyük merakla beklenen, çok eğlenceli ve farklı bir yapım olan "Robinson Cruose ve Cuma" filmi ve karakterleri Türkiye'nin yeni fenomenleri olmaya aday!
 2. Yapımcılığını Film Bahçesi’nin üstlendiği, serinin yazarı ve çizeri Gürcan Yurt’un senaristliğini ve yönetmenliğin yaptığı filmde Robinson Crusoe karakterini Serhat Kılıç, Cuma’yı ise John Nyambicanlandırıyor. Issız adadaki serüvene dahil olan Viktor ve kızları rollerine ise Beyti Engin, Damla Debre veEbru Yücel isimleri hayat veriyorlar.

  Küba'da 6 hafta boyunca gerçekleşen çekimlerde ayrıca Robinson’un İngiltere’deki gençlik anılarının anlatıldığı sahnelerde sürpriz isimler de seyirciyle buluşacak.Film için, yaşadığı ülke Malawi'den çekimlerden 6 ay önce Türkiye'ye getirilerek, Cuma'yı canlandıran Jhon Nyambi'ye Türkçe eğitimi ve oyunculuk dersleri verildi. Serhat Kılıç'ın canlandırdığı Robinson ve Beyti Engin'in canlandırdığı Viktor karakterlerinin saçları protez olarak, Amerika'da Holywood yıldızlarının hair stylist uzmanlarına yaptırıldı.

  Mekanları, kostümleri ve hikayesi ile çizgi romanlardaki atmosferi birebir perdeye yansıtan film 4 Eylül’de seyircisiyle buluşacak. Şimdiden büyük merakla beklenen, çok eğlenceli ve farklı bir yapım olan "Robinson Cruose ve Cuma" filmi ve karakterleri Türkiye'nin yeni fenomenleri olmaya aday!
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 84 gösterim
 • Toplam Seed: 2.658 gösterim
 • Toplam Direkt: 7.018 gösterim
 • Viral Puan: 3,67

İlgili Haberler