7.771 gösterim
5,56 viral puan

Otobüs yolculuklarında mutlaka karşınıza çıkan 9 tip

Her otobüste mutlaka bulunurlar. Otobüsün olmazsa olmazlarıdır. Kimisi yolculuğu kolaylaştırır kimisi zorlaştırır.
Kavas Adam 25.08.2015 saat 10:31
 1. 1. Millet sıcaktan erirken cam kapamaya çalışan teyze

  Özellikle yaz sıcağının en yüksek derecelerde olduğu zamanlarda çıkar bunlar. Bazen ikna edebilme kapasitesini artırmak için yanlarına çocuk da alırlar. "Ya çocuk üşüyo kapatın şu camları !" cümlesinin çok duyarız böylelerinden.
 2. 2. "Kaptağn klimayı aç yandık burda!" diye bağıran kahraman genç

  Teyzelerin en korkulu kabusudur bunlar. Yaz aylarında ikramiye gibi gelirler. Tam kahraman ilan edilmesi gereken kişilerdir.
 3. 3. Telefonla bangır bangır konuşan gürültücü tip

  Sanki özellikle konuştukları tüm otobüs tarafından duyulsun diye bağıra bağıra konuşurlar. İnsanların en nefret ettiği tiptir bunlar . Allah kimsenin başına vermesin.
 4. 4. Ağlayan bebeklerini susturmayan aile

  Bebeğe bir şey demiyoruz sonuçta bebek bu tabi ki ağlayacak. Sorun susturmayan ailelerde. Çocuk boğazını yırtar, camı tekmeler onların gıkı çıkmaz heykel gibi otururlar.
 5. 5. Memleketi kurtaran amcalar

  Özellikle şoför mahalinin hemen arkasında bulunan birbirine dönük dört oturakta bulunurlar. Orada ne deli tartışmalar ne deli fikirler çıkar. Mecliste olsalar milleti kurtarırlardı animallah.
 6. 6. Sopalarını ustalıkla kullanan şoförler

  Bir olay çıktığında el freni çekilir, sopa koltuğun altından alınır ve savaş başlar. Bu şoförler sopalarını ölümcül bir hız ve de esneklikle kullanırlar. Özellikle liselileri dövdükleri çok görülür.
 7. 7. Sırf yer vermemek için ölü taklidi yapan liseli

  Her otobüste mutlaka bulunur. Okuldan yorgun argın gelen genç bir de ayakta durmak istemez ölü taklidi yapar. Bazen işe yarar bazen yaramaz.
 8. 8. İnsanları en masum halinde yakalayan fordçular

  Allah onların bin türlü belasını versin dense yerirdir. Özellikle kalabalık otobüslerde bulunur. Bayan yolcuların çok dikkat etmesi gerekir.
 9. 9. Milletin gazetesine/kitabına otlanan kişi

  Otobüste güzelce bir gazete keyfi yapmak istersiniz onun da içine ederler. Sürekli kafaları gazetenizdedir.Yolculuk bitene kadar böyle devam eder.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 89 gösterim
 • Toplam Seed: 1.397 gösterim
 • Toplam Direkt: 6.285 gösterim
 • Viral Puan: 5,56