56.499 gösterim
1,92 viral puan

İyi mi Kötü mü Bir Türlü Karar Veremediğimiz, Aklımızı Karman Çorman Eden 15 Dizi Karakteri

Bir an gözümüze dünyanın en kötü insanları gibi görünüyorlar. Sonra, bakıyoruz ki üzücü bir geçmişleri var. Ya da çok iyi karakterler olarak algılıyoruz, sonra birdenbire değişip ortalığı yakıp yıkıyorlar. İzleyicinin aklını karıştırıp duygu karmaşası yaşamasına sebep oluyorlar.
jakumetsu 19.12.2014 saat 12:28
 1. 1. Shane (The Walking Dead)

  En iyi arkadaşını hasta yatağından kurtaramamıştı, ancak karısına ve çocuğuna çok iyi bakmıştı. Fakat, Rick geri döndüğünde her şey tepetaklak oldu. Ancak, izleyenlerin birçoğuna göre yaptığı her şeyi gruptakilerin iyiliği için yapıyordu. Ne kadar kötü ve acımasız da olsa.
 2. 2. Ray Donovan (Ray Donovan)

  Kendisi bir sorun çözücü. Zengin ve ünlülerin pis işlerini hallederken bir yandan da ailesiyle ilgili sorunlarını çözmeye çalışıyor. Ortama uyum sağlayamaması da izleyiciye bu adamın iyi ve kötü arasındaki gri noktada yer aldığını düşündürüyor.
 3. 3. Merle Dixon (The Walking Dead)

  Kendisini ilk sezonda pisliğin teki olarak gördük. Sonra, uzun süre ortalıktan kayboldu. Aslında Merle iyiydi de çevresi kötüydü. Özellikle kardeşi için yaptıkları unutulmaz.
 4. 4. Quinlan (The Strain)

  Dizide karşımıza tıpkı Blade gibi bir "Gündüz Yürüyen" olarak çıktı. Vampir avcısı ekibi olan bir vampir. Amacı insanlara yardım etmek gibi ancak bu yolda insanları da rahatlıkla öldürebiliyor. Bakalım daha neler yapacak?
 5. 5. Vali The Walking Dead)

  evet, bizim esas ekibe saldırdı. Onlara yağmadığı kötülük kalmadı. Ancak, onun da amacı kendisini lider olarak gören insanları korumak ve daha ötesinde hastalığa çare bulup küçük kızını kurtarmaktı. Ancak, her şeyi elinden alınan bir adamın güzel şeyler yapması da beklenemez tabii.
 6. 6. Elsa Mars (American Horror Story: Freak Show)

  Kendisini bir yıldız haline getirebilmek için ucubelerini kullanıyor. Ancak, kimi yerlerde onları basamak olarak görürken bazıları içinse onlar için gerçekten gözyaşı döküyor. Bir anne mi yoksa korkunç bir cadı mı belli değil.
 7. 7. Abraham (The Strain)

  Tek bir amaca takılıp kalmış olması kendisini ekibi için tehlikeli bir hale getiriyor. Nitekim, dizinin ilk sezonunda kimi yerlerde buna bizzat tanık olduk. O yaşta o tezcanlılık zararlı gibi.
 8. 8. Bette ve Dot (American Horror Story: Freak Show)

  Doğuştan birbirleriyle yaşamaya mahkum kız kardeşler. Ancak, karakterleri de birbirine tam olarak zıt. Bir yandan birbirlerine sadıkken bir yandan da o vücuttan kurtulup normal bir hayat yaşamak istiyorlar. Bu aralarından birinin ölümü anlamına gelecek olsa bile. Bakalım sıradan bir yaşamı mı yoksa kardeşliği mi tercih edecekler.
 9. 9. Mickey Donovan (Ray Donovan)

  Dizide Ray'in karizmatik babası. Aslında amacı hapisten döndükten sonra ailesini tekrar bir araya getirmek. Ancak, bu durum Ray'in pek de istediği bir şey değil.
 10. 10. Palyaço Twisty (American Horror Story: Freak Show)

  Kendisini bir seri katil olarak tanıdık. Ancak, o maskenin altında aslında geçmişi acılarla dolu, saf ve temiz duygulara sahip, tek isteği çocukları güldürmek olan bir palyaço var.
 11. 11. Mr Burns (The Simpsons)

  Homer Simpson'un patronu. Para için yapmayacağı kötülük yok, ancak bazı zamanlarda da çalışanlarına ve kasaba halkına ufak tefek de olsa jestler yaptığı oluyor.
 12. 12. Bloody Face (American Horror Story: Asylum)

  Tam bir babasının oğlu, ki kendisi de babasının yolundan ilerleyerek aynı isimle cinayetler işliyordu. Ancak, onun da geçmişinde her zaman bir reddedilmişlik vardı. İstenmeyen bir ilişki sonucu doğmuş ve annesinden kabul görmemişti.
 13. 13. Gregory House (House)

  Bazen gıcık, bazen çok iyi. Bazen tüm olayları kökten çözüyor, bazen de o bile çaresiz kalabiliyor. Onun duygularını kestirmek izleyiciler için her zaman çok zordu.
 14. 14. Rahibe Mary Eunice (American Horror Story: Asylum)

  Aslında çok saf ve temiz bir karakterdi. Ta ki, içindeki şeytan uyanana kadar. Kendisinin gerçekten bu tarz içgüdüleri var mıydı yoksa şeytan sadece bunları harekete geçirmek için bir bahane miydi anlamak kolay değil.
 15. 15. Lucrezia Donati (Da Vinci's Damons)

  Güzel, her şeyi elde edebilecek, erkeklerin etrafında pervane olduğu bir kadın Ancak, aynı zamanda da asil birinin sadık metresi. Haliyle bu çatışma hayatına ve kişiliğine de yansıyor.
Kategoriler :
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 8.291 gösterim
 • Twitter: 30 gösterim

 • Toplam Viral: 8.648 gösterim
 • Toplam Seed: 29.484 gösterim
 • Toplam Direkt: 18.367 gösterim
 • Viral Puan: 1,92