3.060 gösterim
28,07 viral puan

Cezaevi firarisi, kavga ettiği kişilere tüfekle ateş açtı!

Aksaray’da iki grup arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu cezaevi firarisi bir şahıs tarafından tüfekle araca ateş açıldı. !
ihabotihabot 18.11.2014 saat 10:20
 1. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, saldırıyı gerçekleştiren sürücü kaçarken polis aracına çarparak kayıplara karıştı.

  Olay, Büyük Bölcek Mahallesi Büyük Bölcek Caddesi üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Erol T. (38), Sami G. (36), araçlarında giderken daha önceden husumetli oldukları ve cezaevi firarisi olan Ferdi Ç. ile karşılaştı. 2 grup arasında tartışma yaşanırken, Erol T. 34 VA 7017 plakalı aracına binerek olay yerinden ayrıldı. Bu sırada arkasından 68 AV 691 plakalı araçla Erol T.'yi takip eden Ferdi Ç., araca tüfekle 3 el ateş etti. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, Ferdi Ç. aynı araçla olay yerinden kaçtı. Vatandaşların durumu polise bildirmesi üzerine plakası alınan aracın peşine düşen polis ekiplerdi, bir süre sonra aracı Laleli Mahallesi’nde seyir halindeyken fark etti. Araca dur ihtarında bulunan polis ve ihtara uymayan sürücü arasında kovalamaca yaşanırken, tenha bir yerde kıstırılan Ferdi Ç. polis aracına çarparak kaçmaya devam etti. Bir süre sonra izini kaybettiren sürücü kayıplara karışırken, Ferdi Ç'nin hırsızlık suçundan Ereğli Açık Cezaevi’nde hükümlü olduğu ve izne tecavüz edip cezaevi firarisi olduğu öğrenildi.

  Polis Ferdi Ç'nin yakalanması için geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlattı.

  YASİN CAN
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 109 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.944 gösterim
 • Viral Puan: 28,07