2.378 gösterim
45,73 viral puan

Dünya ikincisine 10 Cumhuriyet altını hediye etti!

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, belediye makamında düzenlediği törenle İtalya’da düzenlenen Dünya Gençler Dağ Krosu Şampiyonası’nda ikinci olan Adem Karagöz’e 10 adet Cumhuriyet altını hediye etti. !
ihabotihabot 07.11.2014 saat 12:41
 1. İtalya’da düzenlenen Dünya Gençler Dağ Krosu Şampiyonası’nda ülkemizi temsil ederek Dünya ikincisi olan Darıca Belediyesi Atletizm Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu Adem Karagöz’e Darıca Belediye Başkanlığı makamında hediye töreni düzenlendi. Düzenlenen programla ülkemize başarı getiren sporcuya Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tarafından 10 adet Cumhuriyet altını hediye edildi.

  Darıca Belediyesi Atletizm Eğitim ve Spor Kulubü Başkanı Mustafa Öztürk’ün de yer aldığı ödül töreninde konuşan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Darıca yine büyük bir başarıya imza attı. İtalya’da düzenlenen yarışmada ülkemiz adına yarışan sporcumuz Adem Karagöz’ün dünya ikincisi olması göğsümüzü kabartmıştır. Darıca’yı spor şehri yapma hayalimiz bir bir gerçekleşiyor. Darıca’nın adı artık atletizm camiasında sıkça duyuluyor. Biz bununla gurur duyuyoruz. Hocalarımızı, sporcularımızı, Darıca Belediyesi Atletizm Eğitim ve Spor Kulubü Başkanı Mustafa Öztürk ve yönetimini tebrik ediyorum. Sporcu kardeşlerimize de başarılar diliyorum” dedi.Darıca Belediyesi Atletizm Eğitim ve Spor Kulubü Başkanı Mustafa Öztürk ise yaptığı konuşmada “Biz bu kulübü candan severek geldik. Kulüp bahanesi ile ülkemize sporuclar kazandırıyoruz. Karşılıksız olarak sporcu yetiştirmek istiyoruz. Darıca Eğitim ve Spor kulübü daha iyi yerlere gelecek. Başarı geldikçe gururlanacağımız atlet sayımız daha da artacak. Kısıtlı imkanlarla büyük işler başarıyoruz. Teşvik etmek çok önemlidir böyle işlerde. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Darıca Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak’a teşekkür ediyorum” dedi.

  SAMET KAHRAMAN
  KOCAELİ

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 52 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.318 gösterim
 • Viral Puan: 45,73