• ÜNİVERSİTE OKURKEN BAŞBAKANLIK'TAKİ GÖREVİ DE HAZIRDI!!

  Bir Babanin iki çocuğu var!
  Biri devlet memuru! diğeri ise henüz üniversite ikinci sınıf öğrencisi, ama ne hikmetse bu çocuk en yakın akrabalarına, ben üniversiteyi bitirince BAŞBAKANLİK'DA Görevlendirileceğim diyor, aaa bu çocuk müneccim mi acaba!
  hayır hayır bunun içine fetö kaçmış. akrabalarıda bu olayı sağda solda söyler, bu yayılır artık bu gençle herkes iyi diyalog kurmak ister. herkes saygı gösterir ne de olsa başbakanlık yolcusuya.
  O genç de böbürlenme ye başlar, görev gelmeden görevin sarhoşu olur.
  Ah şu makam hırsı gelmeden insanı ne hallere sokuyorsun, biz tekrardan
  Konumuza dönelim.
  Üniversite Tam bitmişti ki!
  Mit müsteşarı Hakan Fidan olayı patlayınca.
  Bu olay o gencin de çöküş yılı oldu. Başbakanlık işi bu sefer suya düşüyor, çünkü bu işi ayarlayan şahıs Hakan Fidan olayın'da görevden alınıyor ve onun vermiş olduğu listeler çöp oluyor, bu genç için bir başka fetö abisi devreye sokuluyor.
  Başbakanlık olmadı bari en azından güzel bir devlet memurluğu olsun, bir fetö abisi onu adliye sarayın'da göreve sokuyor.
  O zamanlar başbakan Davutoğlu onun etrafında o zamanlar oldukça yaygınlar,yine o başbakanlığa çıkmak için,Davutoğlunun fetocu bir tanışmanın araya girerek o BAŞBAKANLİK'DA ki göreve tekrardan atanması için oldukça çapa harcamışlar,ama bir anda Reisin ikinci hamlesi Davutoğlunu basbakanlikdan alması,onunda diger fetocularin son uğraşı oldu.
  O genç adliyede görevine devam ediyordu ki, bu seferde darbe olayı patlayınca darbede başarısız olunca o genç etrafında olan bütün fetoculari tek tek ihbar etmeye başlamış, darbeden 5 ay sonra o genç de adliyede ki görevinden alınarak açığa alındı,bun dan sonraki süreci hiç anlatmaya bile gerek yok çünkü hakkı olmayan görevi haksız yere almaya çalışırsan.
  O görev senin boğazında kalır Çünkü
  Mazlumun ahi hiç bir Zaman zalimlerin yanında kalmaz.

  NOT: Diğer. Oğlu da Ankara'da o da fetö dan görevinden alındı.

  ERDOĞAN BU OLAYLAR YAŞANMADAN ÖNCE O GENCİN GÖZÜN'DE GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ LİDERDİ.

  O OLAYLAR YAŞANDIKTAN SONRA. BU SEFER'DE O GENCİN GÖZÜNDE .
  ERDOĞAN BU ÜLKENİN BAŞ BELASI
  BU ÜLKENİN BAŞINDAN GİTMESİ LAZIM DİKTATÖR ERDOĞAN!

  ÇIKARLAR İNSANİ NE HÂLE SOKAR!

  ÇIKARLAR İNSANI HER YÖNE ÇEVİRİR!
  ÇIKARLAR ADAMA DİNİNİ DEĞİŞTİRİR!
  ÇIKARLAR DÜŞMANI DOST YAPAR DOSTU DÜŞMAN!
  ÇIKARLAR BİR KEMİK UĞRUNA ÖMRÜNÜ KÖPEK GİBİ YAŞADIR!Edit22.01.2018 13:16 Kolivas Beskoy

 • Cihan Fatih’i Fatih Sultan Mehmed Han’ın Entellektüel Kişiliği

  Edit19.01.2018 12:08 MerakliYazar

 • National Geographic Tarafından Seçilmiş, 2017 Yılına Ait En İyi 30 Doğa Fotoğrafı

  Tabiat muhteşem. Bu muhteşemliği de böyle görüntüler sayesinde biz de sanki yanlarındaymışız gibi görebiliyoruz.Edit08.01.2018 11:25 KeremAs

 • Bağımlılıktan İş Admalığına Uzanan Bir Hayat Hikayesi

  Edit06.12.2017 14:24 MerakliYazar

 • DİJİTAL DÜNYADA WEB TASARIMIN YERİ VE ÖNEMİ

  Sanal dünyada ve işlemlerin çok büyük bir kısmının bilgisayarlar ve yazılımlar aracılığı ile yapıldığı herkes tarafından bilinmektedir. Biz kendi işlerimizi yaparken hangi işlerin bilgisayarlar ve dolayısıyla yazılımlar aracılığı ile yapıldığını pek de düşünmeyiz. Ancak önümüze gelen hizmet ve ürünlerin büyük bir kısmını yazılımlar sayesinde yaparızEdit27.11.2017 20:24 secildurgun

 • Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne yapılan saldırının sanıkları hakim karşısına çıktı

  Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne bombalı araçla yapılan ve 3 polisin şehit olduğu olayla ilgili davanın sanıkları 2’inci kez hakim karşısına çıktı. Canlı bomba İsmail Güneş’in babası savunmasında, “Keşke oğlum şehit olsaydı da benim de göğsüm kabarsaydı” dedi.Edit23.11.2017 13:58 skyhaber27