30.081 gösterim
2,74 viral puan

Ebay'de satılan 10 garip ürün

Bildiğimiz üzere ebay'de çok garip şeyler satılıyor bir ara içerisinde hayalet olduğuna inanılan bir kavanozda satılıyordu . Bu garip ürünleri sizlere sıraladık İyi okumalar.
davulcuvedat 23.07.2014 saat 19:08
 1. 1. İç savaştan kalma ayak dekoru

  Gördüğünüz herhangi bir ayak değil bu iç savaşta enfeksiyon sonucu bir askerin yitirdiği bir ayak. Aslında bu el yapımı sembolik bir dekor 39.99 $ fiyat ile satılmış.
 2. 2. Barack Obama tuvalet kağıtları

  Eğer demokrasi ile popo silmek istiyorsanız bu tuvalet kağıdı tam size göre. Bu ürün 5.94$‘a rulo şeklinde satılmakta. ama paket şeklinde satılacağını düşünürsek eminin çok talibi çıkacaktır.
 3. 3. Doldurulmuş ördek yavrusu

  Bu sevimli ( doldurulması gerçekten acı ) doldurulmuş ördek yavrusu gerçeğini aratmayacak cinsten. 21.50$ fiyattan satışa sunulmuş.
 4. 4. VooDoo büyüsü

  Bu satış diğerlerine nazaran biraz daha enteresan. Brigitte isimli büyücü yaptığı Voodoo büyüsünü pazarlıyor. Aşk Güzellik yada intikam arıyorsanız Brigitte’in tek performansı 8.87$’dan satışta.
 5. 5. Osuruk dolu kavanoz

  Satılan iğrenç (!) ürünlerden birtaneside bu osuruk kavanozu. 27.52$ karşılığında dilediğiniz kişiye bu muazzam, içi dolu hediyeyi gönderebilirsiniz.
 6. 6. Lanetli güç yüzüğü

  Belirtilenlere göre zenginlik cinsel cazibe ve güç verdiğine inanılan bu yüzüğün değeri 165$ olarak belirlenmiş. Kimilerine saçma gelsede getirdiklerine inansın yada inanmasın talibinin çok olduğundan şüpheniz olmasın.
 7. 7. Köpekbalığı Embriyosu

  Bilim yada koleksiyon meraklıları ( belgesel, hayvanlar dünyasıda olabilir ) 42.99$ karşılığında kavanozda özel sıvısıyla duran bu bebek köpek balığı embriyosuna sahip olabilir.
 8. 8. Dev Külot

  Dünyanın en büyük külodu ile arkadaşlarınıza eşek şakası tadında güzel bir doğum günü hediyesi alıp bolca gülebilirsiniz. Ürünün fiyatı 14.99$ .
 9. 9. Evlenilecek kadın

  Aşk için sakın başka yerleri diyarları aramayın, eBay’e gelin:) Kendisine Diane Teyze diye hitap eden bir bayan yeğeninin resmini habersiz olarak eBay’de 9.99$$lık başlangıçta açık arttırmalı fiyatıyla evlenilmek üzere satıyor. Tabi satış işin şakası gelir bağış için değerlendirilecek .
 10. 10. Lanetli olduğuna inanılan oyuncak bebek

  Ürünü satışa koyan kişinin iddiasına göre bu bebek 7 yaşındaki bir otizmli çocuğun ruhunu barındırıyor. Ürün 24.95$‘lık fiyatı ile satışa çıkarılmış.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 25 gösterim
 • Twitter: 14 gösterim

 • Toplam Viral: 1.819 gösterim
 • Toplam Seed: 10.993 gösterim
 • Toplam Direkt: 17.269 gösterim
 • Viral Puan: 2,74