22.454 gösterim
3,10 viral puan

Dünyadan Garip Ama Gerçek Yasaklar

SinanKaramizahoğlu 31.01.2015 saat 23:34
 1. 1. Kadınların genital bölgesine direkt olarak bakamayan doktorlar Bahreyn ( Arabistan )

 2. 2. Lübnan'da erkekler erkek hayvanlarla fingirdeşemez aksi takdirde ölüm cezası

 3. 3. Liverpool İngiltere'de tropikal balık satan dükkanlarda kadınlar üstsüz çalışabiliyor. İngiltere'de tamamen yasak olmasına karşın, Liverpool kendini aşmış.

 4. 4. Kolombiya'da bir kadının resmen evlenebilmesi için annesinin rıza ve şahitliği gerekiyor.

 5. 5. Dubai'de insanların görebileceği yerlerde muck muck yapmak yasak. Çiftler yanaktan öperken bile yakalanırsa en az 10 gün hapis alkol de varsa 1 yıla kadar hapis.

 6. 6. Uruguay'da Türkiye'den de çok iyi bildiğimiz ama orada yasal olan bir hadise aldatıldığını anlarsa karısını öldürebilir.'' İlişkilere zarar verdiği için yasallaştırılmış. Erkek

 7. 7. Tallinn, Estonya'da seks sırasında satranç oynamak yasak.

 8. 8. İspanya'da sahilde sevişmek kesinlikle yasak. Bu yasağı '' delenlerin '' 90.000 dolara kadar para cezası ödeyeceği kararlaştırılmış.

 9. 9. İngiltere'de motosikletiniz park halindeyken sevişemezsiniz. Hem motoru hem de sevgilinizi aynı anda sürmeniz gerek.

 10. 10. Bolivya'da grup yapmak yasak. Yani hem annesiyle hem de kızıyla sevişmek yasalara aykırı.

 11. 11. Guam'da bakire kızlar evlenemiyor. İş olarak Guam'a gidip bakire kızları evliliğe uygun hale getirebilmek için bakireliklerini bozan erkekler var. Ve maalesef gurbetçi işçi kabul etmiyorlar...

 12. 12. İsveç'te fotoğraf kabinlerinde gaza gelip çıplak poz vermek yasak. Bu soğuk insanlar üstsüz pozlara karşı tamamen katılar.

 13. 13. Budapeşte, Macaristan'da ışıklar açıkken sevişemezsiniz. Macaristan saçma kurallarda kendini aşmış durumda.

 14. 14. Endonezya'da mastürbasyon yasaktır. Eğer elizabeth yaparken yakalanan olursa cezası ölüm. Mastürbasyon için verilen en uzun ceza 32 ay hapis.

 15. 15. Hong Kong'da bir kadın aldatıldığını anladığı an da hem kocasını hem de metresini öldürme hakkına sahip. Lakin tek şart bu işi yaparken eldiven takmaması.

Kategoriler :
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 28 gösterim
 • Twitter: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 730 gösterim
 • Toplam Seed: 7.235 gösterim
 • Toplam Direkt: 14.489 gösterim
 • Viral Puan: 3,10