sosyaladam
Puanı : 502.76
Viral haber merkezinde yer alamak için tıkla.

Hakkında

Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.
 • Paykasa Satın Al

  Arkadaşlar paykasa satın almak istiyorum ama güvenilir paykasa satan siteleri bulamıyorum diyordum. Paykasa piyasasında birçok insanın bana önerdiği paykasa sitesini sizlerle paylaşmak istiyorum. https://www.paykasasatinalma.com/ sitesinde istediğiniz miktarda paykasa satılıyor ve buradaki profesyonel hizmeti `telefon` görüşmesi yaparken bile anlayabiliyorsunuz.

  21.05.2019 21:30
 • Muhabbet Kuşu Hakkında Faydalı Bilgiler Forumu

  Türkiyenin en iyi `muhabbet` kuşu forumunu arıyorsanız size faydalı bilgiler sunan ve bu konudaki bilgi birikimleriyle üyelerine herzaman faydalı paylaşımlar yapan `muhabbet` kuşu forumu adminlerini sizlere tanıtmak isteriz. https://kafeskuslari.com/ sitesinde `muhabbet` kuşu, ispinoz, kanarya, sultan papağanı gibi kuş çeşitleri hakkında öğrenmeniz gereken şeylerin bulunmaktadır

  27.04.2019 16:24
 • Ucuz Paykasa Satın Alabileceğiniz Siteler

  Arkadaşlar son günlerde paykasa kart alımına ilişkin çok sayıda `haber` görüyoruz buna ilişkin kısa bir tavsiyede bulunmak isteriz. Eğer ++ güvenilir paykasa ++ kart satan siteler arıyorsanız herbirinden paykasa satın almak yerine türkiyenin en güvenilir ++ ucuz paykasa ++ alım sitesi olan https://www.paykasaalis.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  15.04.2019 21:02
 • Yıllardır Duyduğumuz Şehir Efsaneleri

  Ülkemizde birçok şehir efsanesi dolaşıyor, padişahlardan liderlere, şehirlere savaşlara kadar birçok konuda şehir efsanesi ile karşılaşabiliyoruz. Halk arasında uydurulan veya dilden dile uzayarak şekil değiştiren hikayelerin aslında doğru halini bilmek hepimizin hakkı. Şimdi ++ şehir efsaneleri ++ konusunda https://www.malumatfurus.org/sehir-efsaneleri/ web sitesini mutlaka ziyaret edebilirsiniz

  15.04.2019 15:30
 • Hakkında

  Haberself.com herkesin haber ekleyebileceği bir haber altyapı sitesidir. Bu haber sitesinin aynısını oluşturabilirsiniz. Haberself türkiyenin viral haber merkezi. Haber Eklemek İçin Tıkla. tıkla.