38 gösterim
4,22 viral puan

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının Yeni Sponsoru QNET Oldu

melihates1245 14.02.2020 saat 12:35
 1. Girişimciliği güçlendirme misyonuyla hareket eden; aitlik, azim, sabır ve heyecan gibi ortak değerler taşıdığına inandığı sporu ve sporcuları her zaman destekleyen QNET, bu anlaşma doğrultusunda

  Girişimciliği güçlendirme misyonuyla hareket eden; aitlik, azim, sabır ve heyecan gibi ortak değerler taşıdığına inandığı sporu ve sporcuları her zaman destekleyen QNET, bu anlaşma doğrultusunda Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemizin, Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsoru oldu.

  İki markanın da ekip çalışması, kararlılık, mükemmele olan bağlılıklarıyla başarıyla ulaşarak alanlarında lider konumda olduklarını belirten QNET Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik Fenerbahçe ile kurdukları sponsorluk birliğinden dolayı gurur duyduklarını söyledi.

  2018-19 sezonunda Kupa Voley’i ve Efeler Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayarak kulübümüze çifte kupa sevinci yaşatan Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol takımımız, bu başarılarının ardından CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etmişti.

  Formamızı başarıyla temsil eden Erkek Voleybol Takımımızın yeni sponsoru QNET’e ailemize hoş geldiniz diyor; anlaşmanın kulübümüz ve QNET için başarılı bir birliği olmasını temenni ediyor, Fenerbahçe HDI Erkek Voleybol Takımımıza hedeflerimiz yolunda şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Toplam Seed: 9 gösterim
 • Toplam Direkt: 29 gösterim
 • Viral Puan: 4,22