5.774 gösterim
93,13 viral puan

Yeni Yıla Damga Vuracak 5 Dizi

Yeni yılda ne izlesem diye düşünüyor ve yıla damga vuracak yapımları merak ediyorsanız doğru adres. İşte 2020'ye damgasını vuracak 5 Netflix dizisi:
ebrumutluay 25.12.2019 saat 15:12
 1. 1. Ares

  Netflix’in ilk fantastik korku yapımı olan Ares, 17 Ocak’ta 8 Bölümü ile ekranlarda olacak. Ares; Rosa ve Jacob’ın da içinde bulunduğu, servet ve güç sisteminin kurbanı oldukları, gizli bir öğrenci topluluğudur ve Hollanda’nın geçmişinden gelen son derece şeytani bir yerde olduklarını anlamak üzeredirler.
 2. 2. Spinning Out

  Olimpiyat hayallerini sürdürmeye çalışan bir patencinin aynı zamanda ailesi, aşk hayatı ve psikolojik iniş çıkışlarını anlatan dram türündeki dizi 1 Ocak’ta Netlix’te.
 3. 3. Dracula

  Üç bölümlük dizi Bram Stoker'in tanınmış Gotik romanına dayanıyor ve 4 Ocak’ta ekranlarda yerini alıyor.
 4. 4. Locke&Key

  2020'nin en çok beklenen serilerinden biri Locke & Key. Çizgi roman serilerine dayanan dizi babalarının acımasız cinayetinden sonra taşınan üç kardeşin güçlerinin ve yeteneklerinin kilidini açacak anahtarları keşfetme hikayesini anlatıyor.
 5. 5. Medical Police

  10 bölümden oluşan dizide iki Amerikalı doktorun dünyanın sonunu getirecek bir virüsü keşfetmeleri ve tedavi arayış mücadeleleri komedi türünde ele alınıyor.
 6. Ekranlara damga vuracak 5 diziyi sizlerle paylaştık. Eğer Parafree kredi kartı sahibi iseniz, Netflix dizilerine indirimli olarak ulaşabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 246 gösterim
 • Toplam Seed: 62 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.466 gösterim
 • Viral Puan: 93,13