5.644 gösterim
2,95 viral puan

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Yolu

Hoşlandığınız bir erkek var, bakışıyorsunuz ama bir türlü açılamıyorsunuz. Yada platonik bir aşk yaşıyor, o bana aşık olsun istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Şimdi vereceğimiz tüyolarla hoşlandığınız erkeği kendinize aşık etmeyi bırakın, iddia ediyoruz nikah masasına oturtacaksınız.
HaberSelf 09.05.2019 saat 15:36
 1. 1. Vücut Dilinizi Kullanın

  İlk gördüğünüz andan beri ona aşıksınız ve onun da size aşık olmasını bekliyoruz. Fakat ondan bir adım görmek istiyorsunuz. Vücut dili uzmanlarına göre birine aşık olduğunuzu konuşmadan da sadece vücut dilinizle ifade edebilirsiniz. Ellerinizle konuşmak ve omuzlarınız geride daha açık bir postür sergilemek ilişkiye açık olduğunuz sinyalini veriyor.
 2. 2. Flörtleşin

  Mesajla flörtleşmek yüz yüze flörtleşmekten daha kolay olsa da karşınızdakini en iyi etkileme şekli yüz yüzeyken etkilemektir. Çünkü flörtöz davranmanız her şeyin seyrini değiştirecektir. Hafifçe saçlarınızı savurmanız, gülüşlerinizi gözlerine dikmeniz ve bakışlarınızı bir süre sonra kaçırmanız ona sizi fark ettirecektir.
 3. 3. Basit Düşünmeyin

  Siz onu kendinize aşık etmek için şiir mi yazsam güzel bir yere yemeğe mi götürsem diye yöntem ararken 1974 yılında yapılan bir psikolojik deney aslında bunun çok daha kolay bir yolu olduğunu keşfetmiş. Yapılan deneyde iki erkek denekten biri oldukça yüksek bir köprüye diğeri de alçak bir köprüye yerleştirilmiş. Her ikisi de köprüden geçtikten sonra iki ayrı kadın denekle tanıştırılmış ve kadınlar her ikisine de telefon numaralarını vermiş. Yüksek köprüden geçen erkek deneklerin bu korkutucu deneyim sonrasında telefonunu aldıkları kadınları arama eğiliminin diğer erkek denek grubundan çok daha yüksek olduğu görülmüş. Bir anlamda cinsel çekim ile endişe arasında doğrudan bağlantı olduğu ortaya çıkmış. Psikologlar bu fenomeni ereksiyon yansıtması olarak adlandırıyor. Yüksek köprüden geçerken aslında endişe kaynaklı bir ereksiyon yaşayan erkek bu yüksek duyguyu hemen ardından tanıştığı kadınla bağdaştırıyor. Bu nedenle de ilk buluşmada motora binmek ya da hızla giden bir roller coaster turu yapmak gibi heyecan verici aksiyonların onu kendinize aşık etmek için en iyi yol olduğunu söylemek mümkün.
 4. 4. Kendiniz Olun

  Aslında verilebilecek tüm ipuçları öncelikle kendiniz olabilmekle alakalı. Eğer sahte iseniz, bir erkeği kendinize aşık edebilmenizin önemi yoktur çünkü aslında aşık olduğu kişi siz olmayacaksınızdır. Bu yüzden ne olursa olsun, kendiniz olun. Sonuçta siz de kendisi gibi davranmayan bir adama aşık olmak istemezsiniz, değil mi?
 5. 5. Gülümseyin

  Bir erkeği etkilemek istediğinizde mizah anlayışı oldukça önemlidir. Esprilerini anlamanız ve gülmeniz hatta başka bir espri ile karşılık vermeniz onun oldukça hoşuna gidecektir. Üstelik gülmenin yakışmadığı kadın yoktur.
 6. 6. Zarif Olun

  Herkesin biraz karizması ve zarif bir yanı vardır. Elbette deli olduğunuz adamın etrafındayken bunu ortaya koymanız zor olabilir ama dilinizin dolanması ya da bacaklarınızın titremesine engel olmak zorundasınız. Onun karşınıza öz güveniniz ile çıkın ki etkileme şansınız olsun.
 7. 7. Fiziksel Temaslar Bulunun

  Erkekler fiziksel teması sever ve dokunmak yakınlık kurmak için en hızlı yollardan birisidir. Öyleyse bir adamın dikkatini çekmeye çalışırken, oyuna temasları dahil edin. Örneğin yaptığı espriye gülerken yavaşça koluna dokunabilir ya da siz bir şey anlatırken eline parmaklarınız ile dokunabilirsiniz.
 8. 8. Ona Özgürlük Verin

  Bir adam bir kadının kız arkadaşı olup olamayacağını değerlendirmeye başladığı zaman kimi testlere tabi tutar. Bu noktada yapmanız gereken en önemli şeylerden birisi ona özgürlüğünü vermek olmalıdır. Çünkü eğer kendini kapana kıstırılmış gibi hissederse ışık hızıyla ortadan yok olacaktır. Yani arkadaşları ile harcayacağı, spor yaparken geçireceği ya da kendi başına ne yapmak istiyor ise ona harcayacağı zaman saygı göstereceğinizi en baştan bilmelidir.
 9. 9. Aynalama Taktiği Geliştirin

  Biraz itici gözükebilir ama birisini etkilemeye ya da baştan çıkarmaya çalışıyorsanız, bu psikolojik stratejiye başvurmanız işe yarayabilir. Fiziksel eylem olarak size karşı ne yaparsa yapsın, bir süre bekledikten sonra aynısını ona yapın. Bu onun da kendisine açıklayamayacağı bir bağlantı yaratacaktır.
 10. 10. Gizemli Olun

  Açık bir kitap olmayın. Erkekler gizem sever. Daha fazlasını öğrenmek için geri gelmesini istiyorsanız ona kendiniz, hisleriniz ve hayatınızla ilgili her şeyi anlatmaktan çekinin. Daha fazlasını öğrenmek için geri gelmesini istiyorsunuz, öyle değil mi?
 11. Birisinin dikkatini çekmek her şeyden önce kendinize güvenmeniz ve kişiliğinizi olduğu gibi ortaya koyabilmenizle ilgilidir.Ancak verdiğimiz taktikleri uygularsanız da işin sonunda evlilik olur bizden söylemesi.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 26 gösterim
 • Twitter: 38 gösterim

 • Toplam Viral: 125 gösterim
 • Toplam Seed: 1.912 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.607 gösterim
 • Viral Puan: 2,95