2.458 gösterim
3,59 viral puan

Game Of Thrones'ta Görülen Starbucks Bardağının Sırrı Çözüldü

İzlenme rekorları kıran Game Of Thrones'un son bölümünde göze çarpan Starbucks bardağının sırrı çözüldü. Sosyal medyanın diline düşen duruma HBO kanalından açıklama geldi. Starbucks Westeros'a şube açmamış!
HaberSelf 07.05.2019 saat 13:04
 1. Game of Thrones’un son bölümünde görülen Starbucks bardağı sosyal medyada dalga konusu olmuş " Starbucks Westeros'a şube açmış" esprileri ortalıkta gezmeye başlamıştı. Reklam mı yoksa yanlışlıkla mı olduğu merak edilirken filmin yayımcısı HBO kanalından yapılan açıklama pek inandırıcı olmasa da merakları giderdi.
 2. Tüm dünyanın reklam olarak nitelendirdiği minik bir latte bardağına HBO'dan açıklama geldi. Fenomen dizinin yayımcısı HBO kanalından yapılan açıklamada, bardağın ‘yanlışlıkla’ sahnede görüldüğünü kabul etti.
 3. Açıklamada “Sahnede görülen latte hataydı” diyen sözcü, kendilerini de tiye alarak, “Daenerys zaten bitki çayı sipariş etmişti” ifadeleri kullanıldı.
 4. ​Hatta baş yapımcı Bernie Caulfield de olaya esprili bir dille yaklaşarak “Westeros, Starbucks şubesi olan ilk yer aslında biliyorsunuz” dedi.
 5. Dizinin final sezonunun, Türkiye saatleriyle Pazartesi sabaha karşı yayınlanan dördüncü bölümünde Arya Stark’ın zaferini kutlamak üzere bir araya gelen ve kadeh kaldıran kahramanların masasında kahve zinciri Starbucks’ın bardağı vardı.
 6. Masanın üzerinde ve Daenerys Targaryen’in önünde duran Starbucks bardağı pek çok çekimde görülüyor. Neyse ne diyelim reklamın iyisi kötüsü olmazmış.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 69 gösterim
 • Twitter: 93 gösterim

 • Toplam Viral: 179 gösterim
 • Toplam Seed: 685 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.594 gösterim
 • Viral Puan: 3,59