1.340 gösterim
3,35 viral puan

Avengers Çılgınlığı: Filmi İzlemek için Askerden Firar Etti

Avengers filmi ilginç hikayelere konu olmaya devam ediyor. Yayına girdiği 26 Nisan'dan bu yana en çok konuşulan filmlerden olan serinin son filmi 'Avengers Endgame'i izlemek için bir askerin firar etmesi yok artık dedirtti.
HaberSelf 03.05.2019 saat 13:19
 1. Amerikan yapımı süper kahraman filmi Avengers yalnızca çocukların değil yetişkinlerin de ilgi odağında. Öyle ki film sosyal medyada en çok konuşulan başlıklardan birisi haline geldi. filmle ilgili spoiler veren adamı dövenden tutun da, kızamık salgını tehlikesi yaşayan hayranlara dek filme dair ilginç nüanslar yaşanmaya devam ediyor. Ancak bu kez Koreli bir askerin askerden 'Avengers' izlemek için firar etmesi filmle ilgili en ilginç hikaye oldu.
 2. Gişe başarısının yanı sıra, ilginç hikayelerle de adından söz ettiren Avengers: Endgame filmi Marvel'in uzun süredir beklenen süper kahraman serisiydi. Vizyona girdiği günden bu yana çok konuşulan film 356 milyon dolarlık bütçe ile rekor kırarken, ilk haftasında 1.2 milyar dolar gişe geliri ile ayrı bir rekora imza attı. Film ayrıca Twitter'da en çok konuşulan film olarak tarihe geçti.
 3. Yaklaşık 10 yıldırı devam eden Avengers serisi adından ilginç hikayelerle de söz ettirmeye devam ediyor. Daha önce Hong Kong’da bir adam, filmin çıkışında yeni seansa girmek için bekleyenlere bağırarak filmi ayrıntılarıyla anlatmaya başlayınca dayak yemişti.
 4. Filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo izleyicilerden özellikle filmin sonunu paylaşmamalarını istemişti.
 5. Filmle ilgili yaşananlar tabiki bununla da sınırlı kalmadı. ABD’de bir sinemada, gece gösteriminden sonra kızamık tehlikesi ortaya çıkmıştı.
 6. Kaliforniya’da 25 Nisan gecesi filme giden 20’li yaşlarındaki bir kadında kızamık olduğu tespit edildikten sonra izleyiciler tehlikeye karşı uyarılmıştı.
 7. Bu vaka, resmi olarak onaylanan ilk kızamık vakası oldu. ABD 1994 yılından bu yana en büyük kızamık sorununu yaşıyor.
 8. Son olarak Kore'de bir Güney Kore Hava Kuvvetleri’nden bir asker filmi izlemek için firar etti.Kamu görevi için görevlendirilen ekipte olmadığı anlaşılan asker, kendisini sinemaya götüren taksi şoförünün yardımıyla, Avengers filmini izlerken bulundu.Asker, “Avengers’i izlemek istedim o yüzden bulunduğumuz yerden kaçtım” dedi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 16 gösterim
 • Twitter: 22 gösterim

 • Toplam Viral: 52 gösterim
 • Toplam Seed: 400 gösterim
 • Toplam Direkt: 888 gösterim
 • Viral Puan: 3,35