2.973 gösterim
4,52 viral puan

Babaları Ucuz ve Dandik Market Prezervatifi Kullanmış 10 Yabancı Dizi Karakteri

Nefret edilen dizi karakterlerinin sayısı hayli fazla. Ancak, bunlar aralarından belki de en berbatları.
otaku 13.02.2019 saat 12:15
 1. 1. Joffrey Baratheon (Game of Thrones)

  İticiliğin, adiliğin, şerefsizliğin sözlükteki karşılığı. Seyirci ilk gördüğü andan itibaren nefret etti genç kraldan. Hele de Eddard Stark'ı idam ettirdikten sonra öfke ve nefret iki katına çıktı. Game of Thrones haryanlarının ölse de kurtulsak dediği belki de tek karakter.
 2. 2. Sheldon Cooper (The Big Bang Theory)

  Kıl mı kıl. Öyle müşkülpesent, öyle sinameki... Sheldon da insanın sinirlerini zıplatan karakterlerden. Öyle ki, bazen zekası ve sevimliliği bile engel olamıyor böyle düşünmeye. Diziyi izleyenleri kendine değil arkadaşlarına hayran bıraktırıyor. Böyle bir arkadaşa katlanmak için evliye sabrı gerekir.
 3. 3. Ned Flanders (The Simpsons)

  Kendisine has ahlaki anlayışını herkese empoze etmeye çalışan bir kişiliğe sahip. Bu yüzden Homer ve Springfield halkı onu pek sevmiyor.
 4. 4. Gavin Belson (Silicon Valley)

  Zengin bencil, kendisinden başka hiçbir şeyi takmayan bir adam. Piyasada ne varsa ele geçirmesi lazım. Kullanmasa da olur. amacı sadece ona ait olması.
 5. 5. Skyler White (Breaking Bad)

  Evet, belki kocası birçok şeyi ondan saklamıştı. Ancak, bu kocasına yaptıklarının yanında bir hiç kalır. İzleyen herkesin nefretini kazanmıştı.
 6. 6. Carl Grimes (The Walking Dead)

  Bacak kadar boyu var türlü türlü huyu var. Bir kendini beğenmişlik, bir büyümüş de küçülmüşlük edaları. Babasına bile posta koymaya başladı saygısız. Ama, bunlar hep aileden. Zamanında çok fazla şımartmışlar. Dünyayı zombi basıp ana baba da ilgilenmeyince bu hale gelmiş.
 7. 7. Alan Harper (Two and a Half Men)

  Beleşçinin teki. Ağabeyinin evine postu serip yıllarca yaşadı. Ağabeyi öldükten sonra evi satın alan adamı da ayartıp aynı evde yaşamaya devam etti. Hem de çocuğuyla. Babasının malı gibi kullanıyor. Pinti de. Milletin sırtından geçinmekten başka bir işi olmayan asalağın teki.
 8. 8. Frank Gallagher (Shameless)

  Tv tarihinin gerçekten en utanmaz karakteri. Varsa yoksa içmek. Çolukmuş çocukmuş umrunun kenarından köşesinden bile geçmiyor. Büyük kızı da olmasa diğer çocukların hali harap. Frank gerçekten bir köşede kıstırılıp sağlam bir dövülesi karakter.
 9. 9. Theodore Bagwell (Prisonbreak)

  Kısaca T-Bag. Adam kaçırma, tecavüz, cinayet Tam bir suç makinesi. Zaten müebbet yemiş bir kişilik. Kişiliksiz demek daha doğru olur tabii.
 10. 10. Malcolm Merlyn (Arrow)

  Kendi öz evladını bile ölüme yollamaktan çekinmeyen bir baba müsveddesi. Çıkarları için her şeyi yapar. Böyle de pislik bir adamdır.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 24 gösterim
 • Toplam Seed: 658 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.291 gösterim
 • Viral Puan: 4,52