1.481 gösterim
4,72 viral puan

Sonbaharda Yapabileceğiniz En Güzel Aktiviteler

Çoğumuz yaz mevsimini ne kadar çok sevse de, çoğumuz da bu sene aşırı uzayan ve fazla sıcak olan yaz mevsiminden bir hayli sıkıldı. Şimdi zaman kışçıların zamanı. Tatlı tatlı rüzgar eserken, yağmurda yürüyüş yapmanın zamanı. O zaman en güzel sonbahar aktivitelerine bakalım…
MerakliYazar 17.10.2018 saat 16:02
 1. ·

  Kurumuş yapraklara basa basa gezmenin tadı başka bir şeyde var mı? Serin ve hafif yağmurlu bir havada kulaklıkları takıp yürüyüş yapmak sonbaharın en keyifli aktivitelerinden değil midir?
 2. ·

  Ya da soğuk ve yorucu bir günün akşamında sıcacık evinize gelip, battaniyenizi örtüp bir de sıcak kahve yapıp en sevdiğiniz film ya da dizileri izlemek bütün yorgunluğunuzu üstünüzden atar.
 3. ·

  Yağmurlu bir günde sevdiğiniz biriyle gidilen bir sinema seansı ve çıkışta bir kahve eşliğinde onunla sohbet etmek desem? Düşüncesi bile insanın içini ısıtır.
 4. ·

  Hiçbir şey yapmasanız bile sadece yağmuru izlerken bile içilen bir kahve mevsimlerden sonbaharsa size ayrı bir keyif verecektir.
 5. ·

  Tabii sonbahar demek yeni bir sezon da demek. Bu sene giyecekleriniz için yeni sezon alışverişlerine de ufak ufak başlasanız iyi olacak. Turkcell Platinium üyelerine Network’te yapacakları alışverişler için 100 TL indirim yapıyor. Bu da yeni bir sezonun güzel haberlerinden.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 7 gösterim

 • Toplam Viral: 13 gösterim
 • Toplam Seed: 314 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.154 gösterim
 • Viral Puan: 4,72