3.503 gösterim
13,22 viral puan

5 Adımda Popmundo Evreni

rookie09 19.12.2017 saat 15:43
 1. ·

  Popmundo kısaca,rpg(rol yapma) oyunudur.14 yıldır süregelen bu oyun hala aktif ve binlerce kişi tarafından oynanmaktadır.Oyun 2004 yılında kullanıcıların beğenisine sunuldu ve ilk ismi ''Popomundo'' idi.Bir dünya hayal edin.

  Dünya'da hayal ettiğiniz çoğu şeyleri yapabileceğinizi.İstediğiniz türde müzik grubu kurup Popmundo evreninin en iyisi olabileceğinizi.Ya da yargıç,doktor,polis gibi birçok mesleği.Gerçek Dünya'mızda yaşadığımız birçok şeyi bu evrende bulabilirsiniz.

  Oyunun bir yılı gerçek dünyamızda 56 gün.Oyunu 18 yaş üzerindeki oyunculara tercih ediyoruz. * Oyunu indirmek gibi dert de yok.Sadece tarayıcınızı açıp oynayın.

  Kısaca Popmundo dünyasına bir göz atalım..
 2. ·Karakter

  Gerçek dünyamızda olduğu gibi popmundo dünyasında da karakter var.Oyuna kaydoldunuz daha sonra? Oyunun sistemi tarafından size verilen isim soyisimlerin en cazip olanını seçiyorsunuz.

  Yaşınızı en az 16 olmak suretiyle seçebilirsiniz.Karakterimi oluşturdum sonra ne yapıcam? diyenlerdenseniz.Önceliğiniz ekonomik ve konforlu olarak ev kiralamak olmalı.Sokaklar ıssız ve soğuk sağlığınız düşebilir ve ciddi hastalıklara yakalanabilirsiniz.İşinizi istediğiniz dalda çalışabilirsiniz.

  Eee müzik?
 3. ·Müzik Grubu Kurmak

  Karakterinizi oluşturdunuz.Temel yaşam destekleriniz devrede.Gelelim müziğe..Sanatçı kısmına tıkladınız.Grubun türünü,ismini yazabilir.Enstrüman'larınızı akort etmeye başlayabilirsiniz.Kendi grup arkadaşlarınızı oluşturabilir,tur aracınızı alabilirsiniz(otobüs,özel jet vb.).Grubunuzu yükseklere çıkartıp radyo listelerinde bir numara,video klip listelerinde bir numara olmayı kim istemez.Bunun yanında 6 ayda 1 düzenlenen popmundo dünyasının en görkemli festivallerinden birisi olan Popmundo Festivali en görkemli sanatçıların birbirleri aralarında yarıştıkları önemli festivallerden sadece birisi.

  Bu görkemli yarışa siz de katılın.
 4. ·Başarılar

  Ortalama 4500 başarıya sahip olan oyunda bütün başarıları toplayabilmiş kimse yok.Zor patikalardan müzik başarılarına,Dünya turnesi yapmaktan zombi avlamaya kadar zor olan bütün başarıları toplayabilirsiniz.
 5. ·Evlilik,Sanal Ebeveynlik

  Oyunda istediğiniz sevdiğiniz bir kişiyle bazı koşullar altında evlenebilir hatta çocuğunuz dahi olabilir.Sanal ebeveynlik yaşamak isteyenler için büyük bir duygu yaşayacağınızdan eminim.Oyunda 90 gün kalmanız ve vip olmanız sürecinde evlenmeden dahi çocuğunuz olabilir.Çocuğunuzun kız yada erkek olma ihtimali de olabileceğini söylemeden unutmayalım.

  Evlilik ise oyunda 18 yaş ve büyükler için söyleyebilirim.Sevdiğiniz kişiyi nişan yüzüğü alıp nişanlanabilir daha sonra evlilik sürecine başlayabilirsiniz.Nikahınızı ayarlayıp düğün salonunda isterseniz dost,akraba,tanıdık tanımadık katılımcıları davet edebileceğiniz düğünde nikahınızı kıyabilirsiniz.
 6. ·V.I.P Olmak

  Oyunun kolaylıklar sağlayabileceği gibi yanı sıra Özel meslek grupları(Özel Tim,İtfaiye,Başyargıç,Vali,Nikah Memuru vb.) ,Evlilik,Çocuk yapmak gibi özelliklerinini de söylemeden geçemem elbette.Vip olmanın avantajlarını bir kaç örnek olarak sıralayabilirim.

  -Özel Meslek Grupları

  -Evlilik,Çocuk Yapmak

  -Adres Defteri,Telefona sahip olma

  -Kısayollar,Not Defteri

  -Blog Yazma Özelliği

  -Özel Jet

  Hazırlayan - Ogün Şenay (3424755) Oyun ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz.

  Siteye ulaşmak için : http://www.popmundo.com

  Popmundo'yla kalın.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 5 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 169 gösterim
 • Toplam Seed: 265 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.069 gösterim
 • Viral Puan: 13,22