643 gösterim
33,84 viral puan

Kıyasıya Sevesiye Bir Aİle Meselesi!

MerakliYazar 24.10.2017 saat 17:31
 1. Geçtiğimiz hafta TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Aslan Ailem izleyenleri güldürrürken, hüzünlendirmeye ve meraklandırmaya geliyor.

  Ben çıkcası ilk bölümü çok eğlenere ve gülerek izledim. Uzun zamandır bu kadar sıcak bir aile dizisi izlememiştim. Diziyi izleyince aklıma çocukluğum geldi. Pazar günleri duşumuzu alıp ekran başına geçerdik bişeyler izleyip sonra oyurduk. İşte bu dizide o sıcaklığı hissettim.

  Dizi'nin oyuncu seçimleride oldukça başarılı herkes rolünün hakkını vererek oynuyor. Zaten oyuncuların büyük çoğunluğu ekranlarda izlemekten keyif aldığımız ve bu işe yıllarını vermiş insanlar.

  Benim eleştirim biraz senaryoya olacak. En abartılı bulduğum nokta komser Murat'ın dedektif gibi herşeye tahmin edebiliyor veya biliyor olması. Bu durum birden çok kez karşımıza çıkınca insan ister istemez sıkılıyor. Bunun dışında tuvalet sahneside biraz klişe geldi ama buna rağmen güldürmeyi başardı.

  En çok güldüğüm sahnelrer ise Gayret'in olduğu sahneler. Adam tam bir titizlik hastası ve ciddien bu rolü çok iyi yapıyor. Genel olarak baktığımda dizi gerçekten başarılı değinmiş olduğum bir kaç durum da düzeltirilirse uzun sezonlar izleyebiliriz bence bu diziyi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 19 gösterim
 • Toplam Direkt: 619 gösterim
 • Viral Puan: 33,84