253.326 gösterim
2,51 viral puan

Bu Yıl 5.'si Düzenlenen Sihirli Mikrofon Ödülleriyle İlgili Merak Edilen 11 Bilgi

“Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”, radyoculuk sektörüne hizmet etmek, başarılı radyoları, radyo programcılarını ve radyo programlarını ödüllendirmek amacıyla Fatih Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor. İşte, bu muazzam organizasyon hakkında bilmeniz gerekenler.
KemalEfe 24.01.2017 saat 12:51
 1. 1. “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”; yılda bir kez gerçekleştirilen, yılın en iyi radyo, radyo programcısı ve radyo programlarının ödüllendirildiği bir yarışmadır.

 2. 2. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri detaylı olarak 20 kategoride dağıtılır. Ayrıca, farklı dallarda da özel ödüller verilir.

 3. 3. Ulusal ve yerel platformda yayın yapan tüm radyo ve radyo programcıları yarışmaya katılabilir.

 4. 4. Radyo, radyo programcıları ve radyo programları birden fazla kategoride aday olabilirler.

 5. 5. “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri” radyo dinleyicileri tarafından belirlenir. Oylama, http://www.sihirlimikrofon.org internet sitesi üzerinden yapılır.

 6. 6. Radyo dinleyicileri, sadece http://www.sihirlimikrofon.org internet sitesi üzerinden, “Ön Elemeye Katıl / Oylamaya Katıl” butonlarını tıklayarak oylamaya katılabilirler.

 7. 7. Yarışma, Ön Eleme ve Oylama olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilir. Ön elemede 2.000 adet oy alan radyo, radyo programcısı ve radyo programı, ikinci aşama oylamaya katılma hakkına sahip olur.

 8. 8. Dinleyiciler, her kategoride oy kullanabilirler.

 9. 9. Oylamaya katılan radyo dinleyicileri, sadece bir kez oy kullanabilirler.

 10. 10. Mükerrer oy kullanımının önlemek için, SMS sistemi kullanılır. http://www.sihirlimikrofon.org adresinden seçimini yapan dinleyiciler, ekrana gelecek olan kodu cep telefonları ile 4605’e SMS olarak gönderirler ve oylamayı tamamlarlar

 11. 11. Cep telefonu ile oylamaya katılan dinleyicilere ücret yansıtılmaz. Telefon numaraları hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz. Her cep telefonu numarasından bir kez oylamaya katılınabilir.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 97.807 gösterim
 • Toplam Seed: 101.105 gösterim
 • Toplam Direkt: 54.414 gösterim
 • Viral Puan: 2,51