3.547 gösterim
9,46 viral puan

Soğuk Kış Akşamlarında Sıcacık Evinizde Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 14 Aktivite

Herkesin akşamları dışarıda gezip eğlenmeye imkanı olmuyor. Hem zaten havalar da buz gibi. Arkadaşlarınızla evinizde yapabileceğiniz birçok eğlenceli aktivite var. Bunlardan en sıcak ve içten olanlarını sizin için listeledik.
FatmaDuru 28.12.2016 saat 12:55
 1. 1. Televizyonu Kapatıp, Cep Telefonlarını Bir Kenara Bırakıp Arkadaşlarınızla Sohbet Etmek

  Televizyon zaten evdeki sohbet ortamlarını öldürüyor. Cep telefonları da özellikle gençlerin ellerinden düşmüyor. Birlikte dışarıya çıktıklarında bile. Bunları bir süreliğine bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla gerçek sohbetler etmenin tadına varın.
 2. 2. Erkek Erkeğe veya Kız Kızaysanız Sevgililerinizi Anlatıp Çekiştirmek

  "Erkekler çok anlayışsız ilgisiz" veya "Kızlar çok şey istiyorlar" lafları ile biter bu muhabbet
 3. 3. Eski Okul Günlüklerini Çıkarıp Eski Günlerden Bahsetmek

  İlkokul, lise, üniversite arkadaşları ile yapılabilecek an güzel faaliyetlerden biridir. Hocaların dedikoduları yapılır.
 4. 4. Karaoke Yapmak

  Teknolojinin gelişmesi ile artık kareoke barlara gerek kalmadı. Eğer bir tabletiniz veya karaoke için köşede tuttuğunuz mikrofonunuz varsa eğlenmek çok kolay.
 5. 5. Korku Filmi İzleyerek Kız Arkadaşa Yanaşmak

  Korku filmi izlemek arkadaşlarla birlikte yapılan süper aktivitelerdendir, kabul. Ama ortamda bir de hoşlandığınız veya flörtleştiğiniz kız arkadaşınız da varsa ve filmi izlerken yan yana oturuyorsanız demeyin keyfinize.
 6. 6. Kitap Okuma Gecesi Düzenlemek

  Oyunlar oynamak, filmler izlemek size sıradan geliyorsa bu da bir alternatif olabilir. Arkadaşlarınızla ortak bir kitap belirleyin ve birlikte okuyun. Arada molalar verip kitap hakkındaki fikir ve görüşlerinizi belirtin. Konu hakkında tartışın. Entelektüel yönden verimli bir akşam geçirin.
 7. 7. Battaniyelerin Altına Girip Film İzlemek

  Işıklar da kapatıldığında tadından yenmeyen bir aktivite. Kanepelere kurulup battaniyelerin altına girin ve kendinize güzel bir film seçin. Korku gerilim, dram veya komedi filmleri olabilir. Aksiyon filmlerini başka zaman izlersiniz.
 8. 8. TV Karşısına Geçip, Konsolda Fifa, PES Partisi Düzenlemek

  Özellikle erkeklerin arkadaş gruplarıyla yaptığı popüler bir aktivite. Ancak, kadınlar oynayamaz diye bir kaide yok. Genelde futbol oyunları içerikli olsa da hanım arkadaşların da katılımı için farklı alternatifler seçilebilir.
 9. 9. Pencereden Yağmuru İzlemek

  Bir süre sonra sıkılacağınızı bilseniz de, açamadığınız konuları ve konuşamadığınız şeylerin başlangıcı için güzel bir yoldur pencereden yağmuru izlemek. Belki o hoşlandığınız kız arkadaşınıza sonunda açılabilirsiniz bile.
 10. 10. Eğlenceli Kutu Oyunları Oynamak

  Ev toplantılarının vazgeçilmez bir diğer eğlencesi. Monopoly, Scrabble vs. Sadece bunlar da değil. Daha farklı olarak okey ve iskambil oyunlarıyla da gayet güzel vakit geçirebilirsiniz.
 11. 11. Müzik Dinlemek Yerine Müzik Yapıp Şarkılar Söylemek

  Gitar ya da herhangi bir enstrüman çalan arkadaşınız varsa veya siz bizzat çalabiliyorsanız arkadaşlarınızla birlikte çok iyi vakit geçirebilirsiniz demektir.
 12. 12. Tüm ışıkları Söndürüp Mum Işığı Eşliğinde Korku Hikayeleri Anlatmak

  Elbette herkesin babaannesinden dedesinden duyduğu cinli perili hikayeler vardır. Bu hikayeler karanlıkta anlatılınca heyecanlı bir akşam geçirilebilir. Ancak, kendinizi çok kaptırıp da inanmayın öyle şeylere.
 13. 13. Sessiz Sinema Oynamak

  Arkadaş toplantılarının en bilindik aktivitesi. Eğlenceli vakit geçirmek için biçilmiş kaftan. Ancak, artık "Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum" filmini seçmeyin anlatmak için. Klişe oldu iyice sessiz sinema oyunlarında bu filmi koz olarak kullanmak. Hem artık herkes biliyor.
 14. 14. Sobanın Üzerinde Kestane Pişirmek

  Sobalı evlerin sayıları günden güne azaldığından bu işi gerçekleştirmek biraz sıkıntılı olabilir. Ancak, arkadaşlarınızla sobalı bir evde toplandıysanız bu nostaljik aktiviteyi mutlaka yapmanız gerekiyor. Soba üzerinde pişen kestanenin ve bunları yerken edilen sohbetin tadı bir başka.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 18 gösterim
 • Twitter: 45 gösterim

 • Toplam Viral: 108 gösterim
 • Toplam Seed: 375 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.064 gösterim
 • Viral Puan: 9,46