5.730 gösterim
25,81 viral puan

Taşınma Vakti Geldi mi ??? O zaman doluşun

siler için türkiyenin en iyi kargo firmalarını seçtik. Hepsi güvenilir kaliteli ve garantili hizmet veren firmalar. Seç beğen ara
SeyhanKargo 20.06.2016 saat 19:04
 1. 7.

  Hakkımızda

  1978 yılında Uğur Nakliyat kardeşler şirket grubu İstanbul merkezli olarak Uğur Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

  45'in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
  Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 12 şubemiz ve 130 uzman personelimiz nakliyat,depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Bugün Türkiye'nin genelinde olan M.E.B bakanlığın okullarında kurulan teknoloji sınıfları ve öğretim görevlilerin bütün bilgisayarların yurt içi nakliyesinin taşınması firmamız tarafından gerçekleşmiştir.

  Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.
 2. 6.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

  Firmamız İstanbul evden eve nakliyat kaliteli taşımacılık anlayışı ile hareket etmekedir. Firmamız Kurumsal bir nakliye şirketi olup Başta Evden eve nakliyat olmak üzere karayolu,hava yolu ve deniz ulaşımıda sağlamaktadır. Kaliteli taşımacılık anlayışını 1953 yılından bugune taşıyarak ne kadar kaliteli bir kurum oldugunu göstermektedir. Firmamız Kurusal olarak taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

  Evinizi ofisinizi firmamıza emanet ederek kaliteli bir kurum ile hizmet alabilirsiniz.
 3. 5.

  1972'yılından Beri İstanbul'da ve Türkiye'nin tüm illerin aralıksız olarak evden eve nakliyat, evden eve nakliye, evden eve taşımacılık evden eve, ofis ve büro taşımacılığı,ev taşıma firmaları, nakliyat firmaları, nakliye firmaları, nakliyat, nakliye, İstanbul nakliye şirketleri, Hizmeti veren Enginoğlu Nakliyat firmasının kurumsal web sitemize Hoş geldiniz.
  Güvenilir bir evden eve nakliyat arıyorsanız bize ulaşın kaliteyi görün..Evden eve nakliyat sektöründe faaliyetimiz yapmaktayız yıllardır müşterilerimiz hızla yükselmekte olup işimiz huzur ve sorunsuz taşımalarımızı gerçekleştiriyoruz.İş disiplini yüksek, referans müşterisi çok olan Enginoğlu evden eve nakliyat 1972 den beri bu sektörde hızlan büyümektedir.
  Sunduğu hizmetlerde; evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, ev taşımacılığı, kurumsal olarak şirketlere kiralık kamyon veya kamyonet çalıştırma, piyano taşıma, antika ve değerli eşya nakli, depolama, parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerinde kalitesini, güvenirliğini ve müşteri memnuniyetini başarının ve sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir. Bu nedenle hizmetlerini gerçekleştirirken kalite, güvenlik, çevre ve sağlık şartlarına uygun olarak çalışmayı ve ilgili yasal mevzuata uymayı şirket prensibi olarak kabul etmiştir.
 4. 4.

  Çolakoğlu nakliyat 1956 yılından İstanbul Maltepe bölgesinde EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetleri üzerine kurulan bir aile şirketidir. 1956 yılında ki imkanları doğrultusunda hizmet vermeye çalışan firmamız kendisini yıllara ve o yıllarda gerçekleşen teknolojilere göre geliştirerek taşımacılık hizmetlerinde bir dev nakliyat firması olmuştur. Babadan hatta deden toruna doğru ilerleyen bu hizmet hiçbir zaman kalitesinde ödün vermemiştir. Çoğu şirketin misyonu ve vizyonu olduğu gibi ÇOLAKOĞLU Nakliyat firmasının da bir misyonu ve vizyonu olmuştur. İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerinde büyük başarılara imza atan Çolakoğlu nakliyat bünyesinde birçok şirketi katarak referanslarını gün geçtikçe arttırmıştır. Böylece hızla büyüyen bu firma 1970 yılına geldiğinde kurumsal taşımacılık hizmetlerini de bünyesine katmıştır.
 5. 3.

  Oruçoğlu Nakliyat siz değerli müşterilerimize var olan standartların üzerinde bir kalitede, hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti vermek için varlığını sürdürmektedir.Yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle müşterilerimize en güzel ve en güvenli hizmet verebilmek adına sizlere bir telefon kadar yakınız.
  Firmamız, yaptığı her nakliyatta müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.Taşımacılığın esasında her zaman karşılıklı güven yer almaktadır.Müşterilerimize alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz, geniş araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize standartların üzerinde bir nakliye hizmeti sunuyoruz.Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi eşyaların taşınırken karşılaşabileceği problemlerdir.Bizler firmamız olarak bunu engelliyoruz.Eşyalarınızı en kısa sürede hiçbir hasar görmeden yeni adreslerine ulaştırıyoruz.
 6. 2.

  Özcihangiroğlu Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe ile firmamız güvenli, itinalı ve ambalajlı taşımacılık sektöründe 1992’den beri hizmet vermektedir. Sizlere hizmet vermeye karar verdiğimiz andan itibaren 7/24 hizmet politikamız ile 20 kişilik çekirdek kadromuz ve deneyimli elemanlarımız ile şehir içi şehirler arası ofis ve ev taşımacılığında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Eşyalarınız yerinde Adana Merkez: Antalya İstanbul İzmir Çanakkale’de birebir Şubelerimiz olup siz değerli müşterilerimize Evden eve taşımacılıkta hızla yükselen nakliyat firmamız müşterilerinden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. Her türlü nakliyat taşımacılık işlerinizde bize sormadan karar vermeyin. Firmamız Evden eve nakliyat yapılırken eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama yaparak, taşıdığımız yükün güvenliğini her zaman sağlarız.

  Özcihangiroğlu Nakliyat olarak size en kaliteli nakliyat hizmetini vermeyi amaçlamaktayız. Şirketimiz hizmet verdiği müşterilerine en iyi hizmeti taşımada depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.
 7. 1.

  Seyhan Kargo | Adana Evden Eve Nakliyat, Adana Evden Eve, Adana Evden Eve Taşımacılık, Adana Evden Eve Taşıma

  Seyhan Kargo olarak Adana evden eve nakliyat tecrübelerimizi standartlaştırmış, konusunda uzman elemanları bulunan ve taşıma araçları ile şehir içi ve şehirler arası itimatlı, istikrarlı yapısı ile hizmet vermektedir. Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

  Gelecek yıllarda da bu güveni ve kaliteli hizmet anlayışınız devam ettirme çabası ile hizmet sunmaya devam edeceğiz. Amacımız sektördeki alanımızda başarılı ve kaliteli bir isim olarak kalıcılığımızı korumaktır. Firmamız T.C. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen “K3 Yetki Belgesi” ne sahiptir.

  HİZMETLERİMİZ

  Evden eve nakliyat
  Şehir içi taşımacılık
  Şehirler arası taşımacılık
  Sigortalı Taşımacılık
  Ambalajlı Taşımacılık
  Asansörlü Taşımacılık

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 17 gösterim

 • Toplam Viral: 56 gösterim
 • Toplam Seed: 222 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.452 gösterim
 • Viral Puan: 25,81