5.637 gösterim
3,80 viral puan

Fahriye Evcen Oya Aydoğan Taziyesi Yayınladı Tepkilerin Odağı Oldu

Oya Aydoğan’ın bulup keşfettiği ve bugünlere gelmesinde çok büyük destek verdiği Fahriye Evcen, Oya Aydoğan’ın hastanede olduğu zamanlar da arkadaşının düğününe katılması büyük tepkilere yol açtı.
otaku 17.05.2016 saat 14:17
 1. Fahriye Evcen’i vefasızlıkla suçlayan bir takım takipçilerinin yanı sıra Fahriye Evcen’i yalnız bırakmayan takipçileri de bulunuyor. Cenaze namazına katılıp soğukkanlı bir duruş sergileyen Fahriye Evcen, cenaze namazının ardından sosyal paylaşım hesabında yapmış olduğu paylaşım tepkilere cevap olarak, göstermelik yapıldığı düşüncesini uyandırdı.

  Fahriye Evcen’in paylaşımı ; 'Nurlar içinde yat. Güzel kalpli Oya ablam, mekanın cennet, ruhun şad olsun' Paylaşımına tepkilerden bazıları; sermey21: 'Telefonla acmakla olmuyor hanfendi ve öldüğünde cenazede boy göstermek hiç olmuyo yazıklar olsun !!! Çıkarın şunu takipten begenilerden! Burak sana fazla ego yaptı.'uzaklardanbiyerden: BASKA NE PAYLASABILIRDI BAZILARI RESMI BEGENMEMIS DE AGLARKEN FELAN RESIM ATSA MI MUTLU OLURDUNUZ BU NE YA BURASI BI INSTAGRAM YA HERSEYI BURAYA YAZCAK ATICAK DEGIL YA ICINDE YASIYODUR NE BILIYOSUNUZZ

  burcu.ate: Hasta oldugunu biliyordun taa adalara arkadasinin dugunune gittin bana böyle bi iyilik yapan kadinin tirnagina taş degse yaninda biterim.karakizdemet: Sen oya Aydoğan sayesinde meşhur oldun bu vefasizligi Rabbim yanına birakmayacaktir nankorrrarzuelmaci:Oya Aydogan sayesinde Fahriye oldun farkindasindir umarımmm!!!

  ysmn_75: Egon Allah katina cikmis @evcenf cok guvenme kendine bak gunlerdir rahmetli oyanin kalbinin guzelligi konusuluyor bilmem anlatabildimmi?enmodaabutik: Senin yolunu acan kadini bir daha hic aramayip hic sormayip sadece cenazesine gitmen neyi değiştirir vefasizligini değiştiremez yazik cok yazik.dilekalatas38: Fahriye evcen her cikişin birde inişi vardır biz halk cıkarmasini biliyorsak indirmesinide bilirizsibelyore: Nankörmüşsün kötü yorumlar gelince resim paylaş kötü yorum gelmesin diyede cenazeye git hastaneye niye gitmedin? ya da yaşarken niye gönlünü almadın? olmadı

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 3 gösterim
 • Twitter: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 30 gösterim
 • Toplam Seed: 1.482 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.125 gösterim
 • Viral Puan: 3,80