4.030 gösterim
12,14 viral puan

42 Yıllık Karısına “Sen Yaşlandın, Tabi ki Seni Aldatacağım” Dedi

Mustafa A. 42 yıllık karısı Hülya A.’yı aldattı, karısının durumdan şüphelenmesi ile kendisine sorduğu soruya “Sen yaşlandın tabi ki seni aldatacağım” diye cevap verdi, darp etti ve sokağa attı. Mahkeme ise Mustafa A.’ya 1 milyon TL tazminat ve 7 bin TL nafaka ödemeye mahkum etti.
CihanCanik 06.04.2016 saat 12:44
 1. 68 yaşındaki Mustafa A. ve 60 yaşındaki Hülya A. 42 yıllık evliler. Bu evlilikten 3 tane çocukları var. Hülya A. evde ev işleri ile uğraşıp çocuklarını büyütürken Mustafa A. ise emlak oto alım satımı ticaretiyle uğraşarak oldukça iyi bir mal varlığına sahip oldu. Özellikle son 10-12 yıl içerisinde ciddi bir servete sahip olan Mustafa A. karısını aldatmaya başladı. Eşinin hareketlerinden şüphelenen Hülya A. eşine durumu sorduğunda, “Sen yaşlandın, seni kadın olarak görmüyorum artık, tabi ki aldatacağım.” cevabıyla şok oldu. Aralarında tartışma çıkınca da Mustafa A.,Hülya A.’yı darp ederek sokağa attı. Hülya A. valizini alarak İstanbul Bahçelievler’deki evine geldi. Ve eşine boşanma davası açtı.

  Mahkemeden, boşanma kararı verilmesi istenirken, Hülya A. 5 milyon TL maddi, 5 milyon TL manevi tazminat ödenmesi istendi. Bunun yanı sıra 20 bin lira da aylık nafaka ödenmesini de talep eden Hülya A. eşinin kendisine söylemiş olduğu “Ben olmadan bir hiçsin, zavallısın, ne zaman yakamdan düşeceksin” sözlerinin ruhsal çöküntüye yol açtığını söyledi. Dilekçe’de Mustafa A.’nın aylık 60-70 bin liralık bir gelirinin olduğu, asgari 50 milyon lira değerinde 57 gayrimenkulünün bulunduğu da kaydedildi.

  Mustafa A. adına mahkemeye sunulan savunma dilekçesinde ise, davanın reddi istendi. Dilekçede Mustafa A.’nın eşini sevdiği, boşanmak istemediği kaydedildi. Aldatma iddiasının gerçeği yansıtmadığı da kaydedildi. Mustafa A. adına bu saatten sonra kimse ile evlenmez. İçkisi yok kumarı yok. Eşini de hiç parasız bırakmadı. Birlikte olduğu iddia edilen G.Ö. isimli kadınla da emlak işi yaptığı için tanışmış aldatma söz konusu değil boşanma talebi reddedilsin denildi.

  Bakırköy 9. Aile Mahkemesinde görülen dava da Hülya A.’nın tanıkları da dinlendi. Tanıklar Mustafa A.’yı başka bir kadınla gördüklerini söyledi. Ayrıca evlerine temizliğe giden Z.Ü. ise Bahçelievler’deki evin banyosunda sarışın bir kadına ait saç teli gördüğünü anlattı. Mahkeme “fiilen bitmiş bir evliliği hukuken sürdürmenin gereği yok” diyerek 42 yıldır evli olan çifti boşadı. Mustafa A.’nın Hülya A.’ya 600 bin maddi, 400 bin lira manevi tazminat vermesini ve 7 bin lira nafaka ödemesini hükmetti. Hülya A.’nın avukatı Zafer Tunca, boşanma kararının çıkması ile birlikte, yeni bir dava daha açmaya hazırlandıklarını kaydetti. Av Tunca yeni davada malların paylaşımını isteyeceklerini söyledi.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 13 gösterim
 • Toplam Seed: 332 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.685 gösterim
 • Viral Puan: 12,14