91.704 gösterim
6,35 viral puan

Cinsel İçerikli Rüyaların 10 Anlamı

Rüya nasıl bir dünyanın kapılarını açar kişiye? Rüya ile yaşanan dünya arasındaki bağlantı nasıldır? Gördüğünüz seks içerikli rüyalar sizi rahatsız ediyorsa cevapların hepsi burada...
CigdemOzcn 28.03.2016 saat 04:32
 1. 1. İş Arkadaşıyla Seks Yapmak

  Bu bilinçaltınızda arkadaşınıza duyduğunuz bir ilginin belirtisi olabilir tabii, ancak böyle bir şey yoksa bu rüyanın anlamı işinize daha fazla odaklanacağınız ve işinizde ilerleyeceğiniz yönünde.
 2. 2. Ensest İlişki Görmek

  Böyle bir rüya görürseniz kesinlikle panik yapmayın, bu rüyanın anlamı bilinçaltınızda aile üyelerinizle aranızdaki mesafenin yarattığı hayal kırıklığı. Onlarla daha fazla vakit geçirmek ve ilişkilerinizi düzeltmek, bu tür rüyalar görmenizi engelleyecektir.
 3. 3. Bir Yabancıyla Seks Yapmak

  Bu tür rüyalarda karşı taraf fludur ve kesinlikle tanıdığınız biri değildir. Bu rüyalar libidonuzun yüksek olduğunu gösterir. Psikologlara göre bu rüyayı çok görüyorsanız, cinsellik ihtiyacınızı uyanıkken tam olarak karşılayamıyor olabilirsiniz.
 4. 4. Eşcinsel İlişki Görmek

  Kendinizi heteroseksüel olarak tanımlıyor ancak rüyanızda bir hemcinsinizle yakınlaşıyorsanız; bu gizli bir eşcinsel olduğunuz anlamına gelmiyor. Aslında bu tür rüyalardaki partneriniz, bilinçaltınızdaki sizin bir parçanız. Bu rüyalar kendinizi olduğunuz gibi kabullenip sevmeyi öğrendiğiniz anlamına geliyor.
 5. 5. Eski Sevgiliyle Seks Yaptığını Görmek

  Saydığımız rüyalar arasında en tehlikeli olan bu. Çünkü hala eski sevgilinize karşı bir şeyler hissettiğinizi düşünmenize neden olabilir. Oysa bu rüyanın anlamı şu anki ilişkinizde eski ilişkinizde yaşadığınız bir sorunun aynısını ya da benzerini yaşıyor olmanız.
 6. 6. Rüyada Aldatmak

  Bu ilişkiniz için kötü bir işaret olabilir. Belki ilişkiniz sizi yeterince tatmin etmiyordur. Tabii böyle olmayabilir de, belki de sadece cinselliğinizin yeni bir yönünü keşfettiğiniz anlamına geliyor.
 7. 7. Arkadaşla Seks Yapmak

  Eğer arkadaşınıza karşı bir şey hissetmiyorsanız, bu rüyanın anlamı onun sahip olduğu bir özelliğe sahip olma isteğiniz.
 8. 8. Fetiş ve Sıra Dışı Seks Görmek

  Bu tür rüyalar hayatınızda yeni ve yaratıcı bir girişimde bulunmaya hazır olduğunuz anlamına geliyor.
 9. 9. Başkalarını Seks Yaparken Görmek

  Rüyanızın bile başkalarının üzerine olması; kendi cinselliğiniz, vücudunuz ya da özgüveninizle ilgili bazı problemleri işaret eder.
 10. 10. Kendinizle Seks Yaptığınızı Görmek

  Hayır, mastürbasyondan bahsetmiyoruz. Eğer rüyanızda kendinizle yakınlaştığınızı gördüyseniz, bu kendinize olan güveninizin tam olduğunu söylüyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 56.828 gösterim
 • Twitter: 472 gösterim

 • Toplam Viral: 57.563 gösterim
 • Toplam Seed: 14.446 gösterim
 • Toplam Direkt: 19.695 gösterim
 • Viral Puan: 6,35