13.774 gösterim
6,45 viral puan

Dinledikleri Müzik Tarzına Göre 9 Erkek Tipinin Birbirleriyle Karşılaştırılması

Bazı yönlerden bir kısmı bazı yönlerden de başka bir kısmı size göre üstün gelebilir. Ancak, müziğin kişiliği yansıttığı da bir gerçek.
otaku 03.03.2016 saat 12:47
 1. 1. Pop müzik dinleyen erkek

  Hayatında ve duygularında aşırılıklara ve aykırılıklara yer vermeyen erkektir. Planlı ve programlı olmayı sever. İlişkilerinde de bu düzeni sağlamaya çalışır. Her şeyin rutininde ve olması gerektiği gibi yaşanmasını düşünür. Ne eksik ne de fazla. Aşkın bile.
 2. 2. RAP müzik dinleyen erkek

  Rahat takılmayı sever. Biraz vurdumduymazdır. Rahatlığı hayatının her alanında etkilidir. Giyiminden tutun da ilişkilerine kadar. Duygularını asla saklamaz. Olumlu ya da olumsuz tüm fikir ve düşüncelerini olduğu gibi ifade eder. Karşısındakinin kendi hakkında düşündükleri pek de umrunda değildir.
 3. 3. Rock müzik dinleyen erkek

  İsyankar bir yapıya sahiptir. Kısa süreli öfke patlamaları yaşasa da öfkesi çoğu zaman saman alevi gibidir. Çoğu zaman çevresinde sert bir insanmış etkisi yaratmaya çalışır. Felsefik bir yapıları vardır. Hayatı ve var olmayı sorgulamak günlük işlerindendir. Belki de aralarında "zor erkek" tanımına en çok yakışan bunlardır.
 4. 4. Jazz dinleyen erkek

  Eğlenmeyi seven erkektir. Esprili ve güler yüzlüdür. Karşısındaki kişiyi de eğlendirmesini bilir. Entelektüel birikimi epey fazladır. Hemen her konuda bilgi ve fikri bulunur. Başta sıkıcı gibi görünseler de onların çekiciliğini fark etmek için tanımak gerekir.
 5. 5. Arabesk dinleyen erkek

  Sürekli dünyaya haykırmak istediği bir şeyleri vardır. Bu sosyal ya da kişisel sıkıntılarla alakalı olabilir. Her aşk onlar için yeni bir acı kaynağıdır. Melankoli ve depresyon hayatlarının vazgeçilmez bir unsurudur. Yine de bulundukları halden oldukça memnundurlar.
 6. 6. Elektronik müzik dinleyen erkek

  Hayata eğlenmek için gelmiştir. Ciddiye aldığı çok fazla konu yoktur. Buna ilişkiler de dahil. Elektronik müzik dinleyen erkeklerin yanında asla sıkılmazsınız. Amacınız sadece eğlenmekse sizin için en uygun tip budur. Ancak, ciddiyete girince yanınızda bulamayabilirsiniz.
 7. 7. Halk müziği dinleyen erkek

  Sahiplenici ve koruyucu bir yapıya sahiptir. Geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Aile onun için büyük bir önem taşır. Bu yüzden ciddiyetsizliği çok fazla sevmez. Aşk konusunda da oldukça seçicidir, çünkü aşkı aşırı derecede ciddiye alır.
 8. 8. Sanat musikisi dinleyen erkek

  Naifliğin, sevecenliğin ve duygusallığın timsali gibidir. Sinir ve stres yaratacak şeylerden daima kaçınır. Dinlediği müziğin eşliğinde sohbet etmeyi çok sever. Anlatacak bir şeyleri her zaman vardır. Duygusal bir kişiliği vardır. Bakışlarının bir kenarında daima bir hüzün gizlidir.
 9. 9. Klasik müzik dinleyen erkek

  Elit bir yapısı vardır. Bazı tavırları züppece gibi görünse de aslında öyle bir amacı yoktur. Çünkü, yapısı öyledir. Flamboyant takılmayı sever. İnsanlarla ilişkileri her zaman seviyelidir. Düzgün giyinir ve toplum içinde her zaman şık görünmeyi sever. Bu tavırları sayesinde insanlar kendisini epey çekici bulur.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 38 gösterim
 • Twitter: 77 gösterim

 • Toplam Viral: 1.089 gösterim
 • Toplam Seed: 2.137 gösterim
 • Toplam Direkt: 10.548 gösterim
 • Viral Puan: 6,45