106.896 gösterim
6,66 viral puan

"Çocuğun Kafasını Kesmemi Allah Emretti"

CanOlgan 02.03.2016 saat 11:04
 1. Gyulchekhra Bobokulova adlı Özbek kadın bakıcılığı yaptığı 4 yaşındaki küçük Anastasya'nın kafasını kesip sokaklarda gezdirmişti.
 2. Hakim karşısına çıkan üç çocuk annesi kadın "Neden Yaptın?" sorusuna éallah öyle emretti" yanıtını verdi. Öldürdüğü çocuğun ailesi kadının normalde çarşaf giymediğini, dünkü olayda ilk kez kendisini kapalı gördüklerini söyledi. Ayrıca, Bobokulova'nın şizofren olduğu ve ailevi meselelerle boğuştuğu da ortaya çıktı.
 3. İddiaya göre bakıcı memleketi Özbekistan'a gittiğinde kocasının başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendi. Boşandı ve yeni biriyle tanıştı. Ancak yeni eşi kendisini ikinci eş olarak alacağını söyledi. Fakat, daha sonra kadını terk etti. Zaten psikolojik sorunları olan kadın Rusya'ya döndüğünde büyük bir bunalım geçirdi. Sesler duymaya başladı ve en sonunda da cinayeti işledi.
 4. Yapılan araştırmada kadının şizofren olmasından dolayı uzun süre bulamadığına dikkat çekiliyor. Bu yüzden kayıtsız olarak çalışabileceği dadılık işinin kendisine uygun bir olacağını düşündüğü belirtiliyor. Çünkü, hastalığını böyle bir işte saklayabilmesi çok daha kolay.
 5. Katilin ailesine ulaşmaya çalışan gazeteciler onların bu cinayete pek şaşırmadıklarını, zaten uzun süredir de görüşmediklerini söylüyor. İkinci eşinin terk etme sebebinin de rahatsızlığına bağlı psikoz atakları olduğunu söylüyorlar.

  Yanında çalıştığı ve kızlarını kaybeden aile ise büyük bir acı ve şaşkınlık içinde. Medyaya çok fazla açıklama yapmış değiller. Şimdi tüm Rusya cani kadına verilecek cezayı bekliyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 78.432 gösterim
 • Twitter: 27 gösterim

 • Toplam Viral: 78.573 gösterim
 • Toplam Seed: 16.042 gösterim
 • Toplam Direkt: 12.281 gösterim
 • Viral Puan: 6,66