7.448 gösterim
2,03 viral puan

Kadın cinayetleri dur durak bilmiyor

Giderek azalması gerektiği yerde gün geçtikçe artan kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. Henüz 22 yaşında olan genç boğazı kesilerek öldürüldü.
hel ios 24.02.2016 saat 12:35
 1. Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda 8 aydır çalışan 22 yaşındaki genç Necla Sağlam henüz daha hayatının baharında boğazı kesilerek öldürüldü.

  Olay, Mithatpaşa Mahallesi Bağlık Caddesi üzerindeki Karadeniz Apartmanı’nda meydana geldi. Necla Sağlam, dün akşam saatlerinde arkadaşını davet ederek sohbet etmek istedi. Ancak arkadaşının görevde olduğunu söyleyerek gelemeyeceğini söylediği öne sürüldü.

  Mesai bitiminde Necla Sağlam'a ulaşmak isteyen arkadaşı evine kadar gitti, ancak cep telefonu çalmasına rağmen cevap alamadı kapıyı da açmayınca mesai arkadaşlarına haber verdi ve olayı polise ihbar ettiler, eve gelen ekipler kapıyı açtı ve genç kızın boğazı kesilmiş bir şekilde yatak odasında bulundu.

  Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Necla'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından genç kızın cansız bedeni otopsi için Atatürk Devlet Hastanesi morgu'na kaldırıldı. Süleyman Demirel Üniversitesi2nde büro yönetim ve yönetici asistanlığı bölümünden mezun olan genç kızın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor, henüz çalışmaya başlayalı 8 ay olması ve 2 ay öncesine kadar bir apartta kaldığı ve apartmana yeni taşındığı bilinmekte.

  Genç kızın cansız bedeni cenaze aracına konulduğu sırada apartman girişinde bekleyen arkadaşları göz yaşlarına engel olamadı. İş arkadaşı Cavit Arslan, "Sabah haber aldık. Geldik polise haber verdik. Kimseyle problemi yoktu. Derdi olduğu zaman bize anlatıyordu. Böyle bir olay beklemiyorduk. Böyle bir olayın olacağı aklımızın ucundan geçmezdi. Ama öğrendik ki başka bir olaylar var. İnşallah kimse bu olayın sorumlusu bulunur. Ailesine polisler haber verecek. Babası da bildiğimiz kadarıyla hapisteymiş. Sabah arkadaşı kapıyı açmayınca bize haber verdi geldiğimizde polis odadaydı." diye konuştu. Olayın faili ya da failleri her yerde aranmakta.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 26 gösterim
 • Toplam Seed: 3.675 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.747 gösterim
 • Viral Puan: 2,03